Pražská 16
Praha 10 102 21
tel.: +420 800 117 556
email: prodej@autosklocz.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 04.06.2013

Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Představujeme Vám společnost Autosklo servis CZ, která již více než 15 let působí na trhu s autoskly. Její služby zahrnují výměny autoskel – přední autosklo, zadní i boční autosklo, prodej autoskel pro automobily, autobusy a jiné dopravní prostředky, automobilových střešních oken, chemických prostředků pro zasklívání a autokosmetiky. Připraveno je vždy něco navíc. Na www stránce www.autosklocz.cz je možné najít akční a sezónní nabídky. V případě pojistné události probíhá výměna autoskla zdarma. Bližší informace o službách, cenách či termínech Vám poskytnou také odborníci na bezplatné infolince 800 117 556. Služby se zaměřují zejména na hlavní město Praha. Pobočky je možné nalézt již na 6 místech – Praha 2, 5, 6, 8, 9 a centrálu na Praze 10, Hostivař.

Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Máte rozbité autosklo?

Je třeba si uvědomit, že čelní autosklo je jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu. Jeho včasná, profesionálně provedená výměna nebo oprava může zachránit Váš život!

Proto neváhejte a v případě prasklého autoskla se s důvěrou obraťte na společnost Autosklo servis CZ, která působí na 6 místech v Praze. Svým zákazníkům poskytuje komplexní servis. Přístup ke každému zákazníkovi má individuální!

Výměna autoskla ZDARMA při pojistné události

Pokud se jedná o výměnu autoskla hrazenou z pojistné události, vyřídí Autosklo servis CZ veškerá jednání s pojišťovnou za Vás! Na bezplatné infolince 800 117 556 se dozvíte vše potřebné, aby byl průběh vyřízení Vaší pojistné události co nejsnazší. Náležitosti naleznete také na webové stránce http://www.autosklocz.cz/pojistna-udalost. Ať již se jedná o přední autosklo, zadní či boční autosklo, výměna autoskla z havarijního pojištění nebo připojištění čelního skla je zcela zdarma. (Výjimkou je pouze DPH u plátců a případná spoluúčast). Autosklo servis CZ je totiž smluvním partnerem všech pojišťoven - UNIQA, Česká pojišťovna, Kooperativa, ČPP, Generali, Triglav, Allianz, Slavia, ČSOB.

Opravy autoskel

V některých případech je výhodnější autosklo neměnit, ale provést opravu na počkání např. v případě bodové praskliny. Také tuto službu zkušení technici z Autosklo servis CZ provádí a vždy Vám poradí, která varianta je pro Vás časově a finančně nejvýhodnější.

Veškeré práce jsou odvedeny v nejkratších termínech (které umožní bezpečnostní normy).

Velkoobchod a prodej autoskel

Autosklo servis CZ je nejen montážní, ale i obchodní firmou. Nabízí prodej a velkoobchod autoskel, střešních oken, chemických prostředků pro zasklívání a autokosmetiky. Autoskla odebírá od spolehlivých a prověřených dodavatelů (SEKURIT, PILKINGTON, AGC Automotive), stále monitoruje a hlídá ty nejlepší ceny.

Na skladě je většina nabízených produktů - čelní autoskla, přední autoskla, boční autoskla, zadní autoskla, střešní okna pro všechny typy a značky automobilů - ALFA ROMEO, AMI, AUDI, AUSTIN, AVIA, BMW, BUS, CITROEN, DAEWOO/CHEVROLET, DACIA, DAF, DAIHATSU, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, CHRYSLER, ISUZU, IVECO, JAGUAR, KIA, LADA/TAVRIA, LANCIA, LIAZ, MAZDA, MAN, MERCEDES, MITSUBISHI, MULTICAR, NISSAN, OLTCIT, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SCANIA, SEAT, SSANGYONG, STEYER, SUBARU, SUZUKI, ŠKODA, TALBOT, TATRA, TOYOTA, TRABANT, VOLVO, VW, WARTBURG, YUGO/ZASTAVA, atd.

Leptání VIN na okna

Společnost Autosklo servis CZ je také smluvním partnerem systému CEBIA, a proto Vám může zajistit leptání bezpečnostního kódu VIN na okna.

Kódování autoskel VIN slouží k identifikaci vozidla a určení skutečného majitele. Statistiky ukazují, že tato drobná úprava dokáže snížit pravděpodobnost odcizení Vašeho vozidla až 30x! Proto neváhejte a nechte svá autoskla označit co nejdříve! (Pro kódování autoskel je potřeba technického průkazu vozidla, kterého se bude toto zajištění týkat).

Pravidelné akce pro zákazníky

Na www stránkách firmy http://www.autosklocz.cz/akce nebo na bezplatné infolince 800 117 556 se můžete dozvědět také o akčních nabídkách. Aktuálně firma nabízí např. bezplatné měření propustnosti autoskel certifikovaným přístrojem nebo vyluxování vozu a vyčištění autoklimatizace při výměně čelního skla za drobný příplatek. Po rozbitém bočním okénku je vůz vyluxován automaticky, bez příplatku.

 

Je-li Vaše autosklo rozbité, kontaktujte Autosklo servis CZ
na tel. 800 117 556 nebo
na některé pobočce v Praze (
http://www.autosklocz.cz/kontakty-a-pobocky).

Ochotný personál firmy Vám tuto nepříjemnost co nejvíce usnadní!

„Zvládnou i Vašeho miláčka“

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.autosklocz.cz

Další články z oboru

Autosklo
Maloobchod, Montáž, Opravy a servis, Služby, Velkoobchod
, Kompletní opravy aut
Opravy a servis, Služby
559 zhlédnutí
Další PR články firmy
Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Rychlou a v případě pojistné události zaručeně bezplatnou výměnu autoskla vám zajistí Autosklo servis CZ - smluvní partner všech pojišťoven. Prasknutí čelního skla u automobilu může způsobit kamínek, pád stromu, srážka s jiným automobilem nebo jiná nešťastná událost. S poničeným sklem není možné automobil používat, proto se taková situace musí okamžitě řešit.

Vydáno 28.02.2017

VÍCE
Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

V poslední době se na nás stále častěji obrací zákazníci, kteří si nechali vyměnit autosklo v neautorizovaném servisu a nyní potřebují sklo opravit nebo dokonce vyměnit znovu. Když je upozorníme, že mohou uplatnit reklamaci v původním servisu, protože u nás budou muset výměnu zaplatit, nevadí jim to a s původním servisem už nechtějí mít nic společného. Uvědomili si totiž, že autosklo je velmi důležitým bezpečnostním prvkem každého auta a jeho neprofesionální výměna může ohrozit jejich zdraví nebo dokonce život.

Vydáno 15.03.2014

VÍCE
Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha

Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha

Dnes už většina z nás ví, že jezdit s rozbitým autosklem je nejen dopravní přestupek, ale hlavně zbytečný hazard. Zejména čelní autosklo je totiž jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků na vozidle! V případě jeho poškození však těžko odhadujeme, zda bude potřeba jeho kompletní výměna nebo bude stačit oprava. V tomto případě doporučujeme obrátit se na odborníky ze společnosti AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o., kteří Vám nejen poradí, co bude pro Vás výhodnější, ale výměnu nebo opravu také zajistí. Pobočky této firmy naleznete po celé Praze.

Vydáno 26.05.2015

VÍCE
Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ

Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ

Čelní sklo je důležitý bezpečnostní prvek na vašem autě a jeho odborně provedená oprava nebo výměna může znamenat i záchranu života. Autosklo servis CZ zajistí výměnu autoskel u všech typů a značek vozů, rychle a za příznivé ceny na šesti pobočkách v Praze. Montáž, oprava i výměna autoskel je naší hlavní činností už více než patnáct let.

Vydáno 02.03.2016

VÍCE