Mutišov 18
Slavonice 378 81
tel.: +420 736 776 211
email: info@bochnickovi.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 30.05.2017
Topováno 20.10.2017

Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

S námi si však přírody a venkovního stylu užijete plnými doušky! Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi, ale také pro mladší nebo starší páry. Připravený pro vás máme samostatně stojící vejminek, čili budovu, která má kompletní vybavení.

Rodinná dovolená v České Kanadě

Na našem vejminku najdete všechno potřebné od kuchyně až po koupelnu s pračkou

To, že strávíte čas v přírodě a na venkově ještě neznamená, že nebudete mít teplou vodu. Přichystanou pro vás máme útulnou ložnici se čtyřmi lůžky. Je zde také možnost přistýlky, nebo postýlky. Celé stavení je vybavené starožitným nábytkem a některé kousky jsou ručně vyráběné z naší dílny, kterou také můžete volně navštívit. Klasické řemeslo - restaurátorský tesař - je velice vzácné, stejně tak jako kovářství. Naše rodina má však k obojímu velice pevný vztah.

Ubytování jako u babičky

Kousek přírody, na kterou nikdy nezapomenete díky ubytování u Bochníčků

Díky plně vybavené kuchyni plynovým sporákem a také klasickou pecí na dřevo, nahlédnou i děti do minulosti a pochopí, jak se kdysi dávno žilo. Pro děti je zde připravený dětský koutek, který mohou neomezeně využívat, ovšem věříme, že si stejně nejvíce vyhrají s našimi živými zvířátky, které u nás na zahradě naleznou.

Zahrada plná přírody

Čerstvý vzduch při každém nádechu

Čistá příroda a krásná ukázková zahrada. Naše ekologická bylinková zahrada je vám plně k dispozici. Můžete si utrhnout bylinky na čaj, nebo si je přidat do jídla. Provoní celý váš pobyt. Nepoužíváme žádné chemikálie.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.bochnickovi.cz

289 zhlédnutí
Další PR články firmy
Ubytování jako u babičky: Česká Kanada nabízí návštěvníkům jen to nejlepší

Ubytování jako u babičky: Česká Kanada nabízí návštěvníkům jen to nejlepší

Ubytování v centru samotné přírody s bylinkovou zahradou najdete v jižních Čechách. Penzion, ve kterém si můžete vychutnat ubytování jako na vejminku, vás přivítá v obci Slavonice. Přijet k nám můžete i s vašimi dětmi, které se mohou společně s vámi dozvědět něco více o přírodním zahradničení. Půl hektarová bylinková zahrada je našim hostům plně k dispozici během celého jejich pobytu.

Vydáno 22.06.2016

VÍCE