Holešovská 166
Fryšták 763 16
tel.: +420 577 911 055
email: ekonom@zdv.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.06.2017
Topováno 19.09.2017

Možná se budete divit, ale Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták poskytuje nejlevnější PHM - benzín, naftu v širokém okolí.

Zemědělství je závislé na mnoha divizích, které fungují díky zemědělské technice, kterou je třeba udržet v chodu. Proto potřebuje Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták svou vlastní čerpací stanic.

pronájem kancelářských prostor, Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Možnost tankování za velice nízké ceny - čím je to zapříčiněno?

Objemné dodávky benzínu a nafty pro vlastní provoz zapříčiňují jejich velice nízkou cenu a to, že mohou tyto pohonné hmoty poskytovat i ostatním zákazníkům. Proto zde může čerpat každý a to za super cenu!

Zajímá vás více informací o Zemědělském družstvu? Navštivte náš web

Družstvo provozuje vlastní čerpací stanici pohonných hmot

Zemědělské družstvo Fryšták provozuje vlastní čerpací stanici s bezkonkurenčně nejnižšími cenami v okolí. Tuto čerpačku najdete na výjezdu z města Fryšták směrem na Holešov. Neprodělávejte zbytečně na benzínu a naftě. Výhodně zde můžete natankovat Natural 95 i Diesel!

Levná cena, největší výhoda, proč tankovat u nás

Kvalitní benzín a nafta za nízké ceny celoročně

Po celý rok jsme k dispozici. Můžete si tak kdykoliv přijet natankovat kvalitní benzín a naftu za velice výhodné a nízké ceny. Neprodělávejte zbytečně své peníze. Přijeďte si natankovat PHM k nám.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.zdv.cz

115 zhlédnutí
Další PR články firmy
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?

Vydáno 28.01.2016

VÍCE