Domky 578/27
Liberec 460 10
tel.: +420 485 105 581
email: obchod@ncglass.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.06.2017
Topováno 14.10.2017

Toužíte po výjimečné a přepychové kuchyni? Pak se podívejte na fotosklo, které je skvělým způsobem, jak si zpříjemnit vaření u vás doma

Fotosklo vám upravíme do přesných rozměrů. Orientačně a nezávazně také každou zakázku můžeme nacenit. Celou plochu přivezeme a namontujeme. Bez zbytečných zásahů do zdí nebo jiné pokládky. Vše čistě a snadno.

Fotosklo, TRESEBURG s.r.o. N & C Glass

Na výběr je z barevného nebo dekorovaného skla

Celá kuchyně bude vypadat opravdu výjimečně a originálně. Můžete si zvolit, styl, barvu dekor, záleží na vaší představě. Můžete mít jednobarevnou plochu, hezky nasvícenou, aby to vypadalo luxusně a moderně, nebo můžete zvolit potisk. Obrázky, květiny, dekorace, pruhy, kolečka, ovoce, zeleninu, nebo tapeta, která vypadá jako cihly. Všechno je v tomto směru možné, stačí si jenom říct, co byste si přáli.

Interiérová obkladová skla

Foto sklo se hodí za kuchyňkou linku, ale také i jinam do interiéru

Využití je opravdu široké. Pracujeme jako přední výrobci interiérové obkladového skla už velmi dlouhou dobu. Naše firma N&C Glass sídlí v Liberci, ale skleněné obklady dodáváme po celém území České Republiky a také do zahraničí. S námi budete mít kompletní servis, montáži i instalaci v jednom.

Ukázky našich prací

Velice jednoduchá údržba a krásný odlesk při každém pohledu na sklo

Údržba skla je velice jednoduchá, protože jakmile vám na něj něco stříkne, což se v kuchyni může podařit, tak to velice snadno utřete. Hladký povrch zajistí, že se nic nepřichytne. Dekorované sklo je velice líbivé na pohled. Originální designy vnuknou vaší kuchyni nový šmrnc. Pokaždé se zde budete cítit dobře. Vaření díky tomu bude zábava.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.ncglass.cz

104 zhlédnutí
Další PR články firmy
Skleněné obklady vytvoří z nudné kuchyně designový originál

Skleněné obklady vytvoří z nudné kuchyně designový originál

Kachličky všude kam se podíváš - nudná klasika. Tak by se daly popsat kuchyně většiny domácností. Co na tom, že existuje velké množství barev a vzorů. Pořád jsou to kachličky, které tvoří dominantní část kuchyně. Odlište se od ostatních a vytvořte si originální kuchyni, kterou vám bude každý závidět. S tím vám pomůže společnost NC Glass.

Vydáno 04.08.2014

VÍCE
Obkladové sklo, které projasní vaši kuchyni

Obkladové sklo, které projasní vaši kuchyni

Hledáte-li způsob, jak projasnit kuchyni a jste-li současně příznivci moderního minimalistického stylu, bezpochyby si zamilujete skleněný obklad se třpytkami Glitters. Jde o moderní kvalitní materiál, který je určen především pro obložení kuchyňských linek.

Vydáno 25.08.2015

VÍCE