SPOROS Consulting s.r.o. Zpracování daní Praha

Vydáno 14.06.2017
36 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2017

Kompletní servis v oblasti daní a účetnictví

Účetnictví vyžaduje ustavičné kontroly, získávání nových informací a zákonů a precizní zpracování, které nesmí mít ani jednu chybičku. Při podnikání nebo běžném životě je to starost navíc, která umí zamotat hlavu. Ale pouze do té doby, než se obrátíte na profesionální služby společnosti SPOROS Consulting s.r.o. z Prahy.

SPOROS Consulting s.r.o. Praha: kompletní servis v oblasti daní a účetnictví

Vedení účetnictví a daňového poradenství v plném rozsahu

Společnost SPOROS Consullting s.r.o. se již od roku 1997 zabývá vedením účetnictví a daňovým poradenstvím pro fyzické osoby i podnikatele a firmy. Kromě toho zajišťuje také firemní audit. Konečné služby závisí od požadavků klientů, kteří si můžou tímto způsobem zajistit řešení daňové problematiky všeho druhu, zpracování mezd se všemi náležitostmi včetně personalistiky a vedení účetnictví od rozvrhu až po evidenci a uzávěrky.

Profesionální vedení účetnictví


Novinky pro rok 2017 v minimální mzdě a v limitech pojištění

Účetnictví spočívá také ve sledování veškerých novinek a změn. Třeba ohledně minimální mzdy, která se od ledna 2017 zvýšila na 11 tisíc korun. S touto změnou souvisí i změna v daních. Na minimální mzdu se totiž váže také limit pro výplatu daňového bonusu na dítě, který se pro rok 2017 váže na roční příjem aspoň šestinásobku minimální mzdy, tedy 66 tisíc korun. Změny nastaly i v případě životního a penzijního pojištění. Limit pro odpočet těchto pojištění od základu daně se zvyšuje z 12 tisíc korun na 24 tisíc korun ročně.

Nechte si hlídat veškeré novinky v účetnictví


Daňové poradenství, vedení účetnictví a mzdy bez starostí

Zpracování podkladů k daním, účetnictví a mzdová i personální problematika musí být bez chyb. Díky profesionalitě a vysoké odbornosti týmu společnosti SPOROS Consulting s.r.o. můžete opět klidně spát.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sporos.cz