Z Kopečka 99
Sibřina 250 84
tel.: +420 281 972 728
email: info@zappinfo.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.06.2017
Topováno 03.01.2018

Informační a orientační systémy pro vybavení obchodů a firem

Chcete úspěšnou firmu? V tom případě nezapomínejte ani na profesionální vybavení, které je založené na různých panelech, vitrínách, tabulkách, rámech i stojanech. Že nevíte, kde to všechno vzít? Snadná pomoc. Vše potřebné má pro vás připravené společnost Zapp Infosystémy s.r.o.

Informační a orientační systémy do budov, Zapp Infosystémy s.r.o.

Vitríny, prezentační skříně, tabule i značení

Společnost ZAPP INFOSYSTÉMY s.r.o. vyrábí a dodává informační a orientační systémy do interiérů i exteriérů firem. Jedná se o špičku na českém trhu, co se týká sortimentu, ale také kvality a obratu. V produkci najdete takové výrobky a služby jako značení, tabule různých druhů, gravírování a popis laserem, naváděcí systémy, stojany a mnohé další. Další specializací firmy jsou vitríny EURO VITRINE, OFFICE VITRINE a prezentační skříně FRAME BOX.

Vitríny, tabule a stojany, které vás budou prezentovat

Specializace na uzamykatelné vitríny EURO a OFFICE

Do profesionální specializace patří také vitríny. V případě produktu EURO VITRINE se jedná o uzamykatelnou vitrínu určenou nejen pro venkovní využití. Její předností je kvalita materiálu, který se skládá z hliníkových profilů, které zajistí odolnost vůči nepřízni počasí. Nerozbitné plexisklo zase odradí zloděje a výtržníky. Hodí se jako řešení pro úřední oznamy a jako nástěnka pro veřejnost. OFFICE VITRINE je jednoduchá vitrína pro interiérové využití s patentním zámkem a určena pro jídelní menu, vývěsky, rozvrhy a podobně.

Vyberte si vitrínu podle vašich požadavků

Prezentace vaší firma na vysoké úrovni

Všechny výrobky společnosti ZAPP INFOSYSTÉMY, s.r.o. jsou kvalitním a profesionálním sortimentem pro úspěšnou prezentaci vaši firmy. K nim patří i reklamní stojany pro podporu prodeje z řady ZIPP a další systémy pro vybavení obchodů jako například světelné rámy, clip rámy, stojany na letáky a tiskoviny nebo plakátové lišty.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.zappinfo.cz

29 zhlédnutí
Další PR články firmy
Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Značení interiérů budov od tabulek na dveřích přes stolní jmenovky až po centrální panely. To vše a mnohé další pro vás zajistí firma Zapp Infosystémy. Zabýváme se výrobou informačních systémů do budov i exteriérů, specializujeme se na vitríny a prezentační skříně.

Vydáno 28.01.2016

VÍCE
Orientační systém, to nejsou jenom cedulky na dveře

Orientační systém, to nejsou jenom cedulky na dveře

Jednou ze známek profesionality každé firmy je samozřejmě to, jak se prezentuje navenek. Webové stránky, polepy firemních aut, reklama na internetu - na nic z toho nezapomínáme a většinou to bereme jako samozřejmou část, jak firmu propagovat. Ke správné prezentaci firmy ale bezesporu patří také vhodné a efektivní označení sídla firmy nebo celého firemního areálu. A právě k tomu slouží informační a orientační systémy, které vaše návštěvníky nejenom dovedou na správné místo, ale také na ně udělají dobrý dojem.

Vydáno 19.10.2015

VÍCE
Orientační a informační systémy pomohou zákazníkům snáze najít vaši firmu

Orientační a informační systémy pomohou zákazníkům snáze najít vaši firmu

Orientační a informační systémy se ukazují jako čím dál důležitější prvek v prezentaci moderních a úspěšných firem. Ať už jde o orientační systémy jako tabule, cedulky na dveřích, piktogramy, a označení vstupů, aby k nám zákazníci snadno trefili, nebo o informační systémy ve formě reklamních ploch všeho druhu od plakátů a vitrín až po bannerové systémy, s image firmy dokážou udělat divy.

Vydáno 27.02.2014

VÍCE