Budovatelská 4821
Zlín 760 05
tel.: +420 577 146 591
email: info@forsch.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 27.06.2017
Topováno 25.01.2018

Firma Forsch zastupuje na českém trhu značky firem, které se specializují na techniku pro ochranu a výživu rostlin

Společnost Forsch dbá vždy na vysokou spolehlivost a také na vysokou kvalitu. Pokud nedáváte přednost obyčejným věcem, pak se můžete spolehnout, že zde najdete stroje na opravdu vysoké technické úrovni. Zajištění servisu a náhradních dílů je samozřejmostí.

Rotační mulčovače Forsch

Obecně o firmě, která vyrábí speciální mulčovače

Nyní se zaměříme na Mulčovače „Perfect“, které mají mnohaletou tradici. Vyrábí je společnost Van Wamel BV od roku 1947. Firma má 65 zaměstnanců a může se pyšnit mnoha úspěchy. S jejich mulčovači se můžete setkat po celém světě. Vyváží je do více než 30 zemí světa. Vždy se na každý stroj pohlíží zvlášť a snaží se o jeho naprostou dokonalost, proto tyto mulčovače splňují nejvyšší nároky uživatelů.

O společnosti Forsch

Kladné vlastnosti rotačních mulčovačů

Mulčovače W-Perfect se řadí mezi rotační mulčovače. Tyto typy jsou velice nízké, aby se zabránilo poškození větví nebo ovoce. Nízký tvar a zaoblené boky jsou velice sympatické a především účelné. Existují také typy s dvojitým převodem. V tomto případě oddělené převody rotují protiběžně. Nejlepší způsob, jak zajistit mučování i pro velké plochy nebo mezi stromy.

Rotační mulčovače a jejich klady

Zapojení za traktor a ostatní vybavení

Mezi další typy se řadí cepové mulčovače. Všechny se dají velice prakticky zapojit za traktor. S tímto už nebudete mít tolik práce s trávou ve vašem ovocném sadu, vinohradu nebo na polích. Překvapit vás může i rozsáhlý sortiment dalších typů. Není výjimkou kombinace mulčovače a postřikovače nebo je možný čelní mulčovat.

Další články z oboru

, Zemědělské stroje
Maloobchod, Opravy a servis, Velkoobchod, Výroba
97 zhlédnutí
Další PR články firmy
Špičkový rosič, mulčovač, drtič, nebo postřikovač od FORSCH ocení každý zemědělec

Špičkový rosič, mulčovač, drtič, nebo postřikovač od FORSCH ocení každý zemědělec

Zemědělské postřikovače, rosiče, mulčovače, drtiče větví a další technika pro ochranu a výživu rostlin od předních světových výrobců. Zemědělské stroje, které pro vás budou pracovat přesně tak, jak si představujete, pokud jste sadař, vinohradník, chmelař nebo zemědělec pracující v jiném odvětví. Tak by se dalo ve zkratce shrnout zaměření zlínské společnosti FROSCH s bezmála dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oboru techniky pro ochranu a výživu rostlin.

Vydáno 06.11.2013

VÍCE