COROLL s.r.o.
Ložiska

Ložiska

Kvalitní ložiska od renomovaných výrobců, široká nabídka spolehlivých a kvalitních strojních komponentů

Lineární vedení

Lineární vedení

Lineární vedení od největšího dodavatele, široká nabídka, zaručená kvalita a krátké dodací lhůty

Kuličkové šrouby

Kuličkové šrouby

Spolehlivý dodavatel se širokou nabídkou kuličkových šroubů vyrobených dle norem a předpisůVydáno 04.07.2017
56 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2018

Nechejte si dodat ložiska od největšího distributora ložisek v ČR

Sháníte kvalitní ložiska rozmanitých tvarů? Obraťte se na jednoho z největších a nejvýznamnějších dodavatelů ložisek na území České republiky, a to na společnost COROLL. Díky rozsáhlým skladovým zásobám a perfektně promyšlené logistice je zajištěno rychlé dodání do jednoho dne.

Ložiska a strojírenské komponenty Coroll

Ložiska, ložiskové jednotky, lineární technika a další

Sortiment společnosti COROLL je díky spolupracím s mnoha významnými a spolehlivými dodavateli opravdu bohatý. Zahrnuje zejména ložiska, a to nejrůznějších tvarů, jako jsou například kuličková, válečková, soudečková, axiální, jehlová kuželíková a další. Součástí sortimentu jsou dále ložiskové jednotky, lineární technika, nářadí pro montáže a demontáže ložisek či kuličkové šrouby. Samozřejmostí jsou i čističe, těsnění, tmely, lepidla, řemeny, kroužky a další podstatné maličkosti.

Komplexní sortiment společnosti COROLL


Česká firma s více než dvacetiletými zkušenostmi

Společnost COROLL je ryze českou společností, která sbírá zkušenosti již více než dvacet let. V současné době se jedná o z nejvýznamnějších distributorů ložisek a strojírenských komponent na našem území. Spolupracuje nejenom s českými a slovenskými firmami, svou činnost rozšířila též na území celé Evropy. Díky bohatým skladovým zásobám je možné garantovat dodávky již do 24 hodin, s možností ještě rychlejšího expresního dodání.

Seznamte se blíže se společností COROLL


Doplňkové služby zajišťují komplexnost

Kromě dodávky komponent COROLL poskytuje též doplňkové služby, jako je diagnostika, montáže, dodávky nářadí, identifikace a odstranění závad, vyhodnocování návrhů a další.