Lány 52
Chrudim 537 01
tel.: +420 469 687 230
email: info@taurus-sro.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.07.2017
Topováno 13.10.2017

Výroba a prodej zemědělské techniky a zařízení

Ke zpracování rostlinných produktů je zapotřebí speciálních technologií v podobě výroben krmných směsí nebo také posklizňových zpracování obilovin. Tyto a mnohé další technologie vyrábí již mnoho let firma TAURUS, s.r.o., která se zabývá nejenom výrobou, tak rekonstrukcemi zařízení pro zemědělství.

Výrobny krmných směsí s dlouholetou tradicí Taurus

Více jak pětadvacetiletá zkušenosti v oboru zemědělské techniky

TAURUS, s.r.o. je tradiční česká firma sídlící v Chrudimi, která se zabývá výrobou a následným prodejem zemědělských strojů a technologií. Mezi produkty této firmy patří zařízení pro výrobu krmných směsí, posklizňové linky, mlýnské stroje a další technologie určené pro pivovary, lihovary nebo také kafilérie.

Výrobny krmných směsí

Výrobny krmných směsí s dlouholetou tradicí

V oboru výroben krmných směsí je TAURUS, s.r.o. skutečná jednička. V této oblasti má totiž zmiňovaných 25 let zkušeností, díky čemuž dokáže vyrábět, ale i rekonstruovat jak malé a mobilní výrobny, tak velké průmyslové výrobny krmných směsí. Realizace spočívá v pečlivé analýze všech požadavků zákazníka a následné konstrukci dané technologie, která zahrnuje jak příjem a skladování obilí, tak vážicí, šrotovací, míchací a kontrolní zařízení.

Posklizňové linky

Technologie pro zpracování rostlinných produktů po sklizni

Realizace posklizňových linek zahrnuje kompletní projektovou dokumentaci, výrobu technologií pro příjem, předčištění, sušení, provzdušňování, skladování a pro konečnou expedicí rostlinných produktů. Firma TAURUS, s.r.o. se může postarat nejenom o výrobu nové technologie, ale také o rekonstrukci té stávající.

59 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výrobu krmných směsí umožní jedinečné stroje od TAURUS

Výrobu krmných směsí umožní jedinečné stroje od TAURUS

Výroba krmných směsí není možná bez kvalitních a spolehlivých strojů. Kompletní realizaci krmných linek zajišťuje už od roku 1992 tradiční česká firma TAURUS, s.r.o., Chrudim. Postaráme se o výrobu a dodávku všech strojů a technologií potřebných pro výrobu krmných směsí, zajistíme i rekonstrukce stávajících výroben krmných směsí.

Vydáno 26.07.2016

VÍCE