Generála Klapálka 1388
Kladno 272 01
tel.: +420 312 243 110
email: rippelova@iol.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.07.2017
Topováno 03.01.2018

Komplexní daňové a účetnické služby pro firmy i podnikatele

Účetnictví bývá pro všechny podnikatele velkou noční můrou. Je to náročná oblast, která vyžaduje hromadu zkušeností a léta praxe. Nedělejte si proto účetnictví a daně svépomocí, nýbrž se neváhejte obrátit na profesionály, kteří Vám jsou schopni vypracovat účetnictví bez jediné chybičky. Kancelář Ing. Vladimíry Rippelové je místem, kde Vám perfektně pomohou a udělají vše pro Vaši spokojenost.

Daňové a účetní poradenství v Kladně - Vl. Rippelová

Daňová přiznání, daňová evidence a mnoho dalšího

Kancelář Ing. Vladimíry Rippelové se zabývá širokým spektrem nejžádanějších i méně častých daňových a účetnických služeb. Pomohou Vám zde s daněmi jako takovými, s daní z příjmu, s daní z nemovitosti, s daněmi darovacími, z převodu či dědickými i s mnohými obávanou daňovou evidencí. Pomůže Vám i s vyplněním daňového přiznání. Všechny úkony jsou prováděny zcela profesionálně a bez jediného zaváhání – mnohaleté zkušenosti zajišťují, že služby budou v té nejvyšší kvalitě a že výsledky budou bez chyb. Chyby jsou častým problémem těch, kteří se snaží dělat si účetnictví svépomocí. Poté na to bohužel doplácejí díky sporům s různými úřady.

Daňové poradenství Kladno

Daňové a účetní poradenství

Potřebujete poradit ohledně vedení daní nebo běžného vedení účetnictví? V tom případě je pro Vás vhodnou službou právě daňové poradenství nebo účetní poradenství. Zeptejte se na vše, co Vás zajímá a s čím si nevíte rady.

Služby dostupné v Kladně a okolí

Daňové a účetní služby jsou dostupné zejména ve městě Kladno, dále v Praze, Slaném a Rakovníku. Pro mnohé může být výhodou strategické umístění poblíž hlavního tahu na Prahu. Profesionální, vlídné a empatické jednání je samozřejmé za každých okolností.

38 zhlédnutí
Další PR články firmy
I Kladno dokáže nabídnout kvalitní daňové poradenství

I Kladno dokáže nabídnout kvalitní daňové poradenství

Daňové poradenství pomůže každému podnikateli, který si není zcela jistý ve zpracování účetních dokumentů firmy. Pokud jsou pro vás finance velkou neznámou a nevíte, kudy kam, rozhodně požádejte o pomoc odborníky. Jinak mohou nastat problémy s úřady, aniž byste o vlastních chybách věděli. Daňové poradenství nejen pro Kladno a široké okolí nabízí daňová poradkyně Vladimíra Rippelová, která je každému plně k dispozici.

Vydáno 30.06.2016

VÍCE