Nové Město 174
Kouřim 281 61
tel.: +420 321 783 491
email: zipr@zipr.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 20.07.2017
Topováno 16.02.2018

Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů

V oblasti vodovodů a kanalizací se zaměřují na širokou škálu svých služeb. Budují a staví nové sítě, udržují ty stávající v provozu nebo také opravují potrubí. Zemní práce jsou jejich každodenní činností. Mezi jejich další hlavní náplň práce se řadí poskytování kontejnerové dopravy.

Zemní práce, kontejnery, ZIPR s.r.o. , Kouřim

Těžká a namáhavá práce, kterou musí někdo vykonat

V oblasti vodovodů a kanalizací se specializují na služby nejenom pro firmy, ale také i pro veškeré ostatní domácnosti. Je možné vytvoření nových přípojek k novostavbám, nebo zrealizovat jakoukoliv další domovní přípojku. Zajišťují také zemní a výkopové práce různého druhu. Nebojí se ani povrchové úpravy zeminy.

Zajišťují výkopové práce vodovodů a kanalizací, jejich údržbu i opravy

Výstavba vodovodních a kanalizačních sítí

Nezbytné jsou samozřejmě vnitřní instalace, ale zaměřujeme se také na opravy havárií, které se týkají potrubí. Provádíme také čištění potrubí a to za pomocí tlakového vozu. Nejsou však výjimky ani v oblasti kontroly potrubí. Nezbytné jsou prohlídky, které provádíme kamerou. Ovšem můžeme vám klidně také z domácnosti vyvést žumpu či septik.

Kontejnerová doprava stavebního materiálu a sutě

Dovoz stavebních materiálů

Kontejnerová doprava má široké možnosti využití. Dovoz materiálu, odvoz suti, písku nebo kamenů na skládku. K dispozici máme vlastní kontejnery a to různých rozměrů. Zajišťujeme také prodej a dovoz písku, štěrku, betonu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.zipr.cz

128 zhlédnutí
Další PR články firmy