Dial Telecom, a.s. Telekomunikační operátor Praha
Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti

PROFI INTERNET a IP TRANZIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby

Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting

Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hostingVydáno 09.08.2017
63 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2018

Trvalé připojení k internetu Profi internet

Rádi byste internet s garantovanou rychlostí? V tom případě by vaše požadavky dokázala uspokojit služba Profi internet, která pracuje na základě optické sítě nebo bezdrátové technologii, která funguje v licencovaném i bezlicenčním pásmu. O provedení v mnoha variantách se postará společnost Dial Telecom a.s., Praha.

Trvalé připojení k internetu Profi internet, Dial Telecom, a.s. Telekomunikační operátor Praha

Celonárodní telekomunikační operátor

V případě firmy Dial Telecom a.s. se jedná o celonárodního telekomunikačního operátora založeného v roce 2000, který poskytuje komplexní služby v oblasti hlasových, datových, internetových a hostingových služeb a to prostřednictvím vlastní optické sítě. Služby dokáže poskytovat do více než 3500 lokalit v ČR i v zahraničí. Síť je ustavičně monitorována a má velmi dobré spojení s ostatními operátory u nás i v zahraničí. Společnost je členem projektu Fenix, kterého cílem je zajištění síťové bezpečnosti.

Internet, který vás nezklame


Profesionální služba neboli Profi internet

V případě poskytnutí internetového připojení, které je vhodné pro malé i velké firmy nebo státní instituce by vám zajisté firma doporučila profesionální službu Profi internet. Jde o trvalé připojení k internetu a komplexní službu, které obsahem je instalace, přístupová linka, koncové zařízení přímo u zákazníka a samotné připojení k internetu. Připojení je realizované pomocí optické sítě, případně bezdrátové technologie. Spokojenost spočívá v garantovaných parametrech jako rychlost a kvalita, neomezeném objemu dat, paušálním zpoplatnění. Uživatelská podpora je zajištěna 24 hodin denně.

Když profesionalita, tak profi internet


Technická specifikace Profi internetu

Když se řekne Profi internet od Dial Telecom a.s., tak se každému vybaví garantovaná služba spočívající v kvalitních přenosových technologiích a dedikované šířce pásma s nepřetržitým dohledem. Dial telecom je připojený vysokokapacitními zálohovanými spoji k peeringovým uzlům českého i zahraničního internetu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dialtelecom.cz