Heritesova 2523/11
Opava 746 01
tel.: +420 602 785 008
email: jeraby@cernohorskysro.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 12.09.2017
Topováno 30.01.2018

Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

Praxe v oblasti zemních a výkopových prací se vždy hodí. Firma Čenohorský s.r.o. provozuje autodopravu, provádí jeřábnické a zemní práce. Potřebujete sehnat firmu na terénní úpravy, výkopové nebo zemní práce na Opavsku? Firma působí po celém Moravskoslezském kraji.

Zemní a výkopové práce, Černohorský s.r.o., Opava

Stavební firma s výkonnou technikou

Díky vlastnímu vozovému parku můžeme kompletně zajistit každý požadavek zákazníků. Odvážíme a dovážíme náklad v případě potřeby. Máme rozsáhlou techniku. Velká vybavenost zajišťuje kvalitní a rychle odvedenou práci u každé zakázky. Do používané techniky řadíme podkop, lopatu, paletové vidle, zametač, válec, pásové minirypadlo, hydraulické kladivo, smykový nakladač a ostatní přídavné zařízení například základní lopatu, paletizační vidle, zametač, s podkopem.

Výkopové a zemní práce

Jeřábnické práce a autodoprava

Mnohaleté zkušenosti v tomto oboru usnadňují práci i pro těžké a složité zakázky. Realizujeme menší stavební zakázky, ale také velké stavby. Dvacet let praxe je naší pozitivní vizitkou. A díky našemu modernímu strojnímu vybavení uskutečníme všechny požadavky klientů. Zemní práce provádíme po celém MSK i po celé ČR. Zejména v Opavě, Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku, Karviné, Krnově, Bruntále.

Vždy profesionálně odvedená práce

Vykopáváme menší základy i rozsáhlé podzemní objekty

Kopeme základy pro rodinné domy, různé objekty, dostaneme se však také do hloubky. Vykopeme inženýrské sítě a provádíme zemní práce pro stavbu silnic nebo chodníků. Bagrujeme, odvážíme materiál a mnoho dalšího. Náš vozový park zahrnuje Volvo Hr, Tatru-S3 a Tatru kontejnery.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.cernohorskysro.cz

46 zhlédnutí
Další PR články firmy
Objednávejte výhodně kontejnery na stavební suť či odvoz zeminy

Objednávejte výhodně kontejnery na stavební suť či odvoz zeminy

Stavby, rekonstrukce, demolice či generální úklidy s sebou přináší zpravidla velké množství odpadu. Odvoz zeminy nebo jakéhokoli jiného odpadu je ale často problematická záležitost. Otázkou je nejen jak, ale také kam odpad odvézt. Pro oba dva problémy přináší řešení firma Černohorský s.r.o., která poskytuje kontejnery na stavební suť i další odpady.

Vydáno 21.02.2017

VÍCE
Jeřábnické práce a další služby v rámci celého Moravskoslezského kraje

Jeřábnické práce a další služby v rámci celého Moravskoslezského kraje

Najít profesionála v oblasti jeřábnických prací není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V první řadě je třeba vyhledat firmu, která bude oplývat dostatečným technickým vybavením a bude mít v dané oblasti dostatečné zkušenosti. Musí být také v dosahu z hlediska vzdálenosti a mít přijatelnou cenovou politiku. Mezi odborníky na jeřábnické práce a jeřáby obecně v Moravskoslezském kraji patří firma Černohorský s.r.o.

Vydáno 18.01.2016

VÍCE