Vinohrady 7, odbočka z ul. Vídeňská
Brno 639 00
tel.: +420 543 211 808
email: info@auto-skla.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 12.09.2017
Topováno 08.01.2018

Výměna autoskla – Brno

Autoskla Vacek s.r.o. je firma, která se výměně autoskel věnuje již mnoho let, proto se také mohou chlubit dlouholetou praxí v tomto oboru. Díky nasbíraným zkušenostem Vám vymění autosklo i na počkání expres.

Výměna autoskla Brno, Autoskla VACEK s.r.o.

Kvalitně, rychle a na počkání

Zanedlouho budete moci opět řádit na silnicích. Poničit sklo na vozidle si můžete hned několika způsoby, to se může stát naprosto každému. Stačí jedem malý kamínek, který odletí od kola automobilu, který jede před Vámi, a máte na problém zaděláno. Většinou jde o malou prasklinku, ale už s tou nesmíte podle zákona jezdit, obzvláště v případě, pokud je v zorném poli řidiče. Kvalitně, rychle a na počkání vyměňujeme čelní, boční i zadní autoskla a to na všech typech vozů včetně nákladních automobilů nebo také autobusů.

Výměna čelního, bočního i zadního autoskla na všech typech vozů

Proč riskovat, když je to zcela zbytečné?

V tomto případě je výměna naprosto nezbytná, protože jinak by Vás čekala mastná pokuta a to přece nestojí za ty peníze, které byste museli dát za pokutu a stejně tak za opravu či výměnu čelního skla, protože to by vás neminulo. I kdyby Vás nechytli, i kdyby ano, vyměnit nebo nechat opravit to stejně musíte. Jde přeci především o Vaši bezpečnost a bezpečnost lidí v automobilu, kteří sedí vedle Váš.

Prováděné služby, výměna autoskla nebo jeho oprava

Při splnění zákonných podmínek měníme autosklo bezplatně

Neodkládejte výměnu čelního autoskla. Tento problém není radno podceňovat. Vždyť jde o tak jednoduché řešení, které Vám zabere jenom pár minut. Kromě těchto služeb provádí také tónování autoskel nebo čištění interiéru a klimatizace.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.autoskla-vacek.cz

Další články z oboru

Autosklo
Montáž, Opravy a servis, Služby
29 zhlédnutí
Další PR články firmy