Staňkova 103/18
Brno 602 00
tel.: +420 541 241 963
email: uniprox@uniprox.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 12.09.2017

Balicí technika od společnosti Uniprox spol. s.r.o.

Firma Uniprox spol. s.r.o. se zabývá prodejem balicí techniky do každého odvětví průmyslu. Zajišťuje kompletní služby v oblasti vybavení prodejen a snaží se být dobrým pomocníkem, který dodá jednoduché a optimální řešení do Vaší firmy.

Horizontální balička, balicí technika, Uniprox spol. s.r.o.

Balicí technika zahrnuje několik druhů výrobků

Obecně balicí technika zahrnuje hned několik dalších strojů, které pracují různým způsobem. Existují horizontální baličky, vertikální baličky, komorové horkovzdušné baličky, baličky pro skupinové balení, vakuové baličky, baličky do misek, baličky do průtažné folie a impulsní svářečky.

Balicí stroje univerzální, ale i speciální

Kategorie balicích zařízení

Balicí stroje umožňují balení jednotlivých dílů, výrobků, produktů a proto se řadí do více kategorií. Dle typu dané výroby se může navrhnout konkrétní stroj, který je pro danou oblast nejoptimálnějším řešením v balicí technice. Vertikální stroje dokážou v dnešní době přesně navážit surovinu a následně ji zabalit. Dále existují univerzální typy s náklonem. Pro balení drobného zboží se hodí horizontální stroj, který dosáhne rychlosti až 100 ks za minutu. Naopak komorová horkovzdušná výrobek teplem smrští do folie.

Balicí technika od firmy Uniprox spol. s.r.o.

Balicí stroje ULMA

Potravinářský průmysl je oblast, která vždy zahrnuje balicí stroje. Jsme výhradním dovozcem balicích strojů ULMA pro potravinářský průmysl. Mezi další přístroje patří také speciální stroje na zpracování masa a další služby. Vždy zajišťujeme spolehlivý a profesionální servis všech zařízení.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.uniprox.cz

Další články z oboru

Balicí stroje
Maloobchod, Opravy a servis, Velkoobchod
26 zhlédnutí
Další PR články firmy