Jungmannova 1626/25
Znojmo 669 02
tel.: +420 733 175 999
email: autoplachty@gmail.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.09.2017
Topováno 14.11.2017

Plachty, sedačky a ostatní příslušenství na vojenské automobily

Šití těchto součástek se týká historických vojenských vozidel z období 2. světové války. K dispozici máme i specializovanou dílnu, která vyrábí zakázkovou výrobu přímo na míru určitého vozidla.

Příslušenství na vojenské automobily Autoplachty Nekvasil

Historický vznik současné firmy

Firma Autoplachty Nekvasil byla přítomna první výrobě tehdy ještě podomácky vyrobených sedaček pro čerstvě zrekonstruovaný Jeep Willys MB. Ušití takovéto sedačky bylo velice náročné a pracné již tehdy v socialistickém Československu. Celý výroba zahrnovala totiž i pátrání po zbytcích z válečných originálů. Ušití proto nebylo snadné, ale nakonec se povedlo natolik, že nadchlo všechny příznivce vojenských historických vozidel a brzy potom, v roce 1990 firma Autoplachty Nekvasil zahájila výrobu na profesionální úrovni.

Zakázková výroba se zaměřuje vždy na konkrétní typ a druh vozidla

Zaměřujeme se na různá vozidla

Nejčastěji jde o Jeep, dále je to Dodge, GMC, M38, M38Al, M151 Mutt, Weasel, GAZ 69, GAZ 67, KDF 82, KDF 166, ARO 431, UAZ-469, Halftrack M3Al. Kromě toho neustále rozšiřujeme sortiment autentických replik náhradních dílů a doplňků k vozům značky Jeep.

Sedačky, plátěné doplňky, autoplachty a další příslušenství

Široký sortiment zboží

Díky našemu širokému sortimentu, který zahrnuje nejen autoplachty a sedačky, ale také ostatní náhradní díly, střechy, kryty předních oken, plachty na nákladní prostory, střechy a dveřní kabiny, dveřní popruhy, kapsy nebo kryty světlometů jsme schopni zrenovovat starý a poškozený vůz a udělat z něj ve stejném duchu renovované historické vozidlo.

Široký sortiment zboží

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.nekvasil.cz/

50 zhlédnutí
Další PR články firmy