Techair, spol. s r.o.

Vydáno 25.09.2017
75 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2018

Úprava a filtrace vzduchu

Zajímáte se o úpravu a filtraci vzduchu a o další výrobky s tímto tématem spojené? Pak můžete využít velkoobchodní nebo maloobchodní prodej filtrace vzduchu, filtračních vložek, aluminiových filtrů a dalších filtračních elementů.

Úprava a filtrace vzduchu, Techair, spol. s r.o.

Kompletní řešení filtrace stlačeného vzduchu

Firma sídlí v České Třebové a nakupovat můžete přes jejich velice bohaté internetové stránky. Filtrace vzduchu se zaměřuje na výrobky, kterými jsou filtry stlačeného vzduchu. V této oblasti nabízí kompletní řešení pro filtraci stlačeného vzduchu. Najdete zde filtry stlačeného vzduchu AF 16 bar, BF 16 bar, CF 20 bar, aluminiové vysokotlaké filtry AHP 64 bar, filtry pro zpracovatelský průmysl, vysokotlaké filtry z litého hliníku nebo z uhlíkové oceli, dále sterilní filtry z nerezové oceli, filtry stlačeného zemního plynu a mnohé další produkty.

Podívejte se na širokou škálu výrobků – filtry stlačeného vzduchu


K čemu slouží aluminiové filtry?

Aluminiové filtry stlačeného vzduchu AF velice efektivně odstraňují pevné částice, vodu, olej, olejové páry, příměsi a také pachy ze stlačeného vzduchu zejména v průmyslových aplikacích. Firma zajistí i odborné poradenství v oblasti stlačeného vzduchu, filtrace, úpravy vzduchu a kondenzátu.

Bohaté internetové stránky a prodej pro velkoobchod i maloobchod


Kompletní realizace kompresoven

Zajistí projektovou dokumentaci, rozvody stlačeného vzduchu, záruční i pozáruční servis kompresorů značky Orlík, Atmos, Fiac. Provádí také generální opravy kompresorů těchto značek a odborně poradí i s financováním na splátky či na leasing.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.techair.cz