Jiří Hartman

Vydáno 25.09.2017
950 Zhlédnutí
Topováno 16.03.2018

Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Zima se pomaloučku polehoučku přibližuje a je načase myslet na to, čím v zimě budeme topit. Bydlíte v rodinném domě na vesnici nebo ve městečku a máte domácí klasický kotel na pálení dřeva? Nebo modernější na brikety? Přivezeme až do domu dřevěné brikety, palivo, piliny nebo štípané dřevo.

Palivo, piliny, štípané dřevo, pila Jiří Hartman

Dřevo do kotle i do krbu

Krbové a štípané dřevo můžete také zakoupit přímo na Pile Hartman v Lázních Bělohrad. Jejich práce se zabývá komplexním zpracováním dřeva a ostatní dřevní hmoty. Zaměřují se na těžbu pomocí různých technických postupů. Ochotně zajistí dopravu dřeva, pořez kulatiny i prodej hotových výrobků.

Veškeré služby pily Hartman


Co patří mezi jejich sortiment a služby?

V sortimentu najdete hranoly a trámy, latě, středové a bokové prkna, hraněné fošny, obkladové a podlahové palubky, truhlářské řezivo, tesařské konstrukce, OSB desky, brikety a sušené štípané dřevo. Služby zahrnují pořez kulatiny, impregnaci dřeva, hoblování, prodej a sušení řeziva, dopravu nebo ostření pil.

Štípané dřevo do krbů i kotlů


Těšíte se na zimu?

Těší se na ni zřejmě jenom ten, kdo už má dřevo naskládané hezky doma v kotelně a ví, že mu v zimě nebude zima a že si bude mít čím zatopit. Například dřevěné brikety se hodí do kotlů na uhlí i dřevo nebo do krbů. Jsou ekologické a mají vysokou výhřevnost. Štípané dřevo si můžete vybrat buďto měkčí z jehličnanů nebo tvrdší z listnatých stromů, které déle hoří. Udělejte si v zimě pořádné teploučko a neomezujte se, když budete mít zásobu, budete klidní.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pilahartman.cz