č.106
Milčice 289 11
tel.: +420 321 785 773
email: polakova@lekycz.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 28.09.2017
Topováno 12.03.2018

Krásný a oslnivý nábytek, vestavěné skříně nebo kuchyňské linky pro Vás vyrobí firma Leky

Tato firma sídlí v Milčicích – Pečky, což je blízko Českého Brodu nebo nedaleko Kolína. Zhotovují kuchyně dle vlastního nebo i dodaného návrhu. Navrhují, vyrábí a montují vestavěné skříně nebo jakýkoliv jiný nábytek do domácnosti.

Výroba nábytku LEKY s.r.o

V čem spočívá výroba nábytku?

Výroba se zaměřuje na nábytek, který bude splňovat Vaše očekávání. Snažíme se plnit jakékoliv přání a přitom pracovat levně a proto se lidem stále více přibližujeme. Zaměřujeme se nejenom na praktické a moderní kuchyně, které vybavíme inovativním a super moderním obkladovým sklem, ale také vyrábíme nábytek do obývacího pokoje, pracovny, dětského pokojíčku nebo předsíně.

Velice rádi navrhneme nábytek přesně na míru do kanceláře, bytu nebo provozovny

Přizpůsobíme se atypickému prostoru

Celé sestavy nábytku můžeme vždy přizpůsobit do konkrétních prostor. Komody, šatní stěny, nebo vestavěné skříně vyrábíme dle přesných parametrů. Už si nemusíte přizpůsobovat nábytek vašemu bydlení. V dnešní době se bydlení může přizpůsobit Vám a Vašemu životu a to včetně nábytku a celého prostoru.

Praktické řešení úložného prostoru

V neposlední řadě jde vždy o hlavní místnost v naší domácnosti

Kuchyně, samostatná součást našeho bydlení, která si zaslouží opravdu velkou pozornost. Celý prostor musí plnit hned několik prvků. Každá kuchyně by měla být prakticky uspořádaná, vyrobena z kvalitních materiálů, aby dlouho vydržela, a musí vypadat náramně. Rychle dodáme a odborně namontujeme, takže se nemusíte bát žádného zdržování. Nechte si splnit Váš sen.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.lekycz.com

131 zhlédnutí
Další PR články firmy
Skleněné vitríny vkusně a na míru, to jsou produkty LEKY

Skleněné vitríny vkusně a na míru, to jsou produkty LEKY

Skleněné vitríny vkusně a na míru, to jsou produkty LEKY
Víte co spojuje vystavování zboží v muzeu nebo obchodě? V obou případech je vystavované kusy nutné chránit před prachem a odcizením a zároveň stále vkusně prezentovat veřejnosti. A klíčem, jak splnit oba požadavky, jsou vysoce kvalitní skleněné vitríny od společnosti LEKY. Chtějte špičkové produkty i vy!

Vydáno 06.09.2016

VÍCE