Sokolohradská 1676
Chotěboř 583 01
tel.: +420 569 626 607
email: feroplast@feroplast.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 29.09.2017
Topováno 11.01.2018

Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

Firma se snaží vyhovět i zákazníkům, kteří ještě nemají úplně konkrétní představu o daném produktu a proto naše vývojové oddělení může vypracovat hned několik návrhů v podobě skic a zvolená varianta se nadále vypracovává již do konkrétního výkresu.

Propagační stojany, Feroplast

Máte prodejnu potravin nebo drogerie?

Vlastníte více obchodů a jste obchodní řetězec, nebo máte jenom jednu prodejnu? Každý může využít našich služeb a produktů a vybrat si z široké škály regálů nebo drátěných košů. Vybavení prodejen může být i vkusné a praktické. Překvapit můžete své zákazníky například otočnými stojany. Ať prodáváte cokoliv nebo máte jakýkoliv druh podnikání, jistě se budou hodit. Tyto produkty existují v různých velikostech, takže se dokážou skvěle přizpůsobit daným prostorám. Najdete zde i nákupní košíky.

Designově zajímavé produkty, které jsou především vždy funkční a kvalitní

Firemní stojany pro velké i malé firmy

Chcete zaujmout každého návštěvníka a dát do recepce stojan, který zaujme pozornost každého, kdo vstoupí? Tyto stojany se také skvěle hodí jako propagace na různé veletrhy. Na ně můžete uložit propagační materiály, brožury, letáky, tiskopisy a mnoho dalšího. Při odběru většího množství máte navíc slevu, což potěší jistě každého budoucího zákazníka.

Využijte i velké firemní stojany

Pořídit si můžete i vybavení do kuchyně

Do každé kuchyně se hodí držák polic, otočná police, malá závěsná polička, odkapávač talířů nebo držák kořenek. Z dalších výrobků si můžete vybrat pojízdný vozík, mříž, koš na kolo nebo držák novin. Najde se zde pro každého něco.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.feroplast.cz

41 zhlédnutí
Další PR články firmy
Feroplast: drátěný program pro vaši prodejnu i kancelář

Feroplast: drátěný program pro vaši prodejnu i kancelář

Vybavte si kancelář či prodejnu kvalitními drátěnými výrobky! Kompletní drátěný program je součástí výroby společnosti Feroplast, s.r.o.. Zabýváme se výrobou nejrůznějších firemních a propagačních stojanů, prodejních regálů a dalších prvků. V této oblasti je jedním z významných hráčů na trhu.

Vydáno 12.10.2016

VÍCE