Jihlavská brána 2
Třebíč 674 01
tel.: +420 568 844 812
email: zlatohodinynovak@gmail.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.10.2017
Topováno 23.01.2018

Výkup zlomkového zlata

Zlatnictví Pavel Novák se nachází v Třebíči. Jakožto zlatnictví mají svou kamennou prodejnu, kterou mohou zákazníci navštívit a odnést si pěkný dárek pro partnera či partnerku, nebo blízkou rodinu či své přátele v podobě krásného náramku, řetízku, hodinek, prstenu nebo jiného šperku.

Výkup zlomkového zlata, Zlatnictví Pavel Novák

Krása a symbolika v jednom

Každý šperk je něčím výjimečný a každý je na první pohled dokonalý. Ovšem vždy mu něco chybí, když jej vidíte jen tak za výlohou. To co mu chybí je právě jeho majitel, který si daný šperk oblíbí, a pak teprve můžeme mluvit o tom, že má svou hodnotu a svou vlastní cenu, která se neměří jenom na peníze, ale i citovou vazbou ke svému majiteli. Šperky však postupem času také stárnou nebo se dostávají do rukou lidí, kteří nevědí co s nimi.

Vykupujeme zlaté šperky

Máte doma šperky po babičce?

Nevíte co s nimi? Pak se přijďte odborně poradit s námi. Vykupujeme zlomkové zlato a šperky. Vykupuje také 14k zlato 585 nebo ostatní zlato 585, také zlaté zlomky, šperky, řetízky, prsteny, náramky, náušnice, přívěsky, ale i staré a starožitné zlato nebo nové a nepoužité. Nezáleží na historii, ať je nové nebo již starožitné, pokaždé jej můžete přinést k nám.

Nejste si jisti, jestli je váš šperk z pravého zlata?

Přijďte se poradit k nám! Vykupujeme nejenom zlato a šperky, ale také zlaté hodinky a poškozené zlaté šperky. Odborně a objektivně vše posoudíme a vykoupíme.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.edb.cz/firma-177727-pavel-novak-trebic

69 zhlédnutí
Další PR články firmy
Zlatnictví Pavel Novák: Snubní prsteny, šperky i hodinky

Zlatnictví Pavel Novák: Snubní prsteny, šperky i hodinky

Snubní prsteny jsou investicí na celý život. Proto byste měli vybírat opravdu pečlivě a pořizovat pouze kvalitní výrobky. Přesně takové najdete ve Zlatnictví Pavel Novák v Třebíči, které má za sebou dlouhou historii a tradici. Kromě snubních prstenů u nás pořídíte i další šperky a klenoty k jakékoliv příležitosti nebo kvalitní značkové hodinky.

Vydáno 06.01.2017

VÍCE