Palackého 248
Pardubice 530 02
tel.: +420 466 300 861
email: gregi.gregor@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.10.2017
Topováno 13.02.2018

Tónování autoskel – Petr Gregor

Naši provozovnu naleznete na Palackého 248, Pardubice. Nacházíme se naproti hypermarketu Albert. Vyměňujeme autoskla na automobilech a zdarma je to v případě pojistné události. Specializujeme se také na instalování ochranných fólií. Fólie zaručí zredukování slunečního záření a tím větší pohodlí při řízení a cestování. Navíc chrání potahy a odolává vůči nárazům a oděrům, zabraňují UV záření.

Tónování autoskel Pardubice Petr Gregor

Mnoho služeb na jednom místě

Nabízíme mnoho zajímavých služeb. Mezi ně patří profesionální montáž a výměna autoskel pro automobily, autobusy i užitková vozidla. Dále samozřejmě tónování skel nebo i dovoz automobilů ze zahraničí a to na přání klientů. Vybrat si u nás můžete kvalitní dovezený automobil, nebo Vám jej přivezeme dle požadavků.

Navštivte naši firmu, Autoskla – Gregi

Už žádné sluníčko jen příjemný stínek

Každý řidič si ve svém voze musí nejvíce dávat pozor na oslnění. Rychle jedoucí vůz například na dálnici nezastavíte na metru, a proto je důležité mít přehled a především být chráněný před slunečními paprsky, které nám řidičům, ale i všem ostatním spolucestujícím urputně svítí do očí.

Ukázky naší práce

Pracujeme rychle a vždy efektivně

Jako oficiální prodejci a aplikátoři autofólií společnosti 3M, Vám zaručíme 100% jistotu, že nebudete mít potíže s technickými prověrkami. A to ani v případě náhodné policejní kontroly. Mnohdy to bývá problém a mnoho lidí se na to ptá, ale s touto technologií budete mít certifikovaný produkt, který je schválený orgány České republiky a navíc bude s doživotní zárukou. Takže žádný problém.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.autoskla-gregi.cz

47 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výměna autoskel i tónování autoskel od firmy Autoskla GREGI

Výměna autoskel i tónování autoskel od firmy Autoskla GREGI

Měli jste dopravní nehodu, při které se vám rozbilo autosklo? Nebo si chcete nechat autoskla natónovat? V tom případě navštivte východočeské Pardubice a obraťte se na zdejší firmu Autoskla GREGI. Výměna autoskel se zde uskutečňuje i na počkání a v případě pojistné události je výměna autoskel zcela zdarma. Kromě toho firma Autoskla GREGI nabízí také tónování autoskel či dovoz automobilů.

Vydáno 07.01.2016

VÍCE