Dobrovského 367
Lanškroun 563 01
tel.: +420 465 323 140
email: exvalos@exvalos.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.10.2017
Topováno 09.12.2017

Cromwell, Bahco, SKF, nářadí a stahováky

Zajímáte se o nářadí a stahováky? Naše firma Vám nabídne kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, nářadí, mazací lisy, mazničky, řemenice, řetězová kola. Dále zde najdete také hadicové spony, stahováky ložisek, lepidla, pouzdra KU KX, teploměry, endoskop, indukční ohřívač, termovizní kameru nebo stroboskop.

ložiska, nářadí, stahováky, Exvalos spol.s r.o.

Nářadí Cromwell

Cromwell je světoznámá značka, která vyrábí průmyslové nářadí a nástroje. Celosvětová distribuční síť zajišťuje, že se tyto kvalitní produkty dají zakoupit také u nás. Pod touto značkou najdete vše potřebné pro svou práci nebo pro zaměstnání. Nakupovat u nás mohou jak velké firmy, tak i malí a drobní řemeslníci. Mezi jejich hlavní sortiment patří řezné nástroje, vrtáky, závitníky a další. Dále je to brusivo, elektrické a pneumatické nářadí, vrtačky, sekáče. Mají také měřidla, dílenské vybavení, ruční nářadí, spojovací materiál, maziva, průmyslovou chemii a další produkty.

Navštivte náš e-shop, nabízí až 31220 typů zboží

Stahováky SKF

Pod tímto pojmem naleznete novou generaci SKF stahováků s otočnými čelistmi. Stahováků však existuje velké množství. Některé mohou být dvouramenné, jiné jsou víceramenné. Můžete si však také vybrat sadu s kluzným kladivem nebo stahovák mechanický například extra dlouhý.

U nás najdete velkoobchodní i maloobchodní prodej

Ložiska všech druhů

Ložiska SKF, NSK, ZVL, ZKL, STAR, FBJ, BOSCH, REXROTH, LOCTITE, HF Market, TOTAL, BAHCO, MOLYKOTE, MEGADYNE to vše a ještě více toho u nás najdete vždy v nejlepší kvalitě za velice nízkou cenu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.exvalos.cz

Další články z oboru

Ložiska, řetězy a výkovky
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod
, Nářadí
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod
, Spojovací materiál
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod
39 zhlédnutí
Další PR články firmy
Hadicové spony mají široké možnosti využití – od stavebnictví až po chemický průmysl

Hadicové spony mají široké možnosti využití – od stavebnictví až po chemický průmysl

Hadicové spony jsou nezbytné pro řadu průmyslových odvětví od automobilového až po strojírenský průmysl a velkou roli hrají i při údržbářských pracích. Jejich úkolem je odolávat velkému zatížení - jak mechanickému, tak i chemickému.

Vydáno 25.11.2015

VÍCE
Ložiska pro běžné i speciální využití najdete u firmy EXVALOS

Ložiska pro běžné i speciální využití najdete u firmy EXVALOS

Kvalitní ložiska jsou nezbytná pro hladký a plynulý provoz strojů, uplatnění tak najdou ve strojírenství, těžkém průmyslu i jinde. Ložiska všeho druhu i související produkty prodává již od roku 1992 firma EXVALOS s.r.o..

Vydáno 30.09.2016

VÍCE