Luční 989/4
Třebíč 674 01
tel.: +420 737 938 820
email: jaromax@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.10.2017
Topováno 15.02.2018

Jedním slovem inkontinence

Máte problémy s inkontinencí? Znáte někoho ze svých příbuzných, kdo potřebuje pomoci formou různých pomůcek na tuto problematiku? Tato nepříjemnost může vzniknout z různých důvodů, následkem úrazu, onemocnění, ve stáří, po operaci dokonce i po těžkém porodu.

Inkontinenční pomůcky, zavinovací anatomická plena

Naše pomůcky pomáhají zachovat lidem jejich důstojnost

Pokud nemůžete nebo nechcete používat jednorázové pomůcky nebo se Vám neosvědčily, pak můžete hledat jinou variantu. Naše firma šije nepropustné pomůcky, které jsou vhodné na ochranu proti inkontinenci. V nabídce najdete kalhotky různých typů i velikostí, tělové body, pleny, plenky a vložky nebo také ochranu lůžka v případě hodně nemocných lidí, kteří z lůžka ani nevstávají.

Ochranné kalhotky skvěle drží a nic nepropustí

Braňme se inkontinenci společně

S těmito pomůckami se opět můžete cítit dobře a můžete se volně a bezstarostně pohybovat po svém domově nebo i mimo něj, aniž byste se museli cítit trapně v některých situacích nebo si nebyli jistí savostí. Plenky a pleny jsou vyráběné opravdu poctivě, látkovou formou, která je pratelná.

Pleny, plenky a vložky pro ochranu inkontinence

Náhoda či osud?

Jak vznikla naše společnost? IN-TEX byla firma, kterou tvořila jedna osoba, ta šila oděvy na míru. Vše se změnilo v roce 2008, kdy chtěl jeden zákazník ušít speciální kalhotky na míru, protože trpěl inkontinencí. Jednorázové kalhotky od lékaře se totiž ukázaly jako nespolehlivé a nepraktické. Ušili jsme tedy nepropustné kalhotky z PVC s bavlněnou plenou a muž se cítil bezpečněji a lépe a to jak doma na lůžku, tak i mimo domov.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.in-tex.cz

85 zhlédnutí
Další PR články firmy
Inkontinenční pomůcky zachovají vaši důstojnost i v nepříjemných chvílích

Inkontinenční pomůcky zachovají vaši důstojnost i v nepříjemných chvílích

S přibývajícím věkem člověka potkávají různé zdravotní komplikace. Jednou z nich může být i inkontinence, tedy nechtěný únik moči. I když se jedná o nepříjemný problém, inkontinence člověka nemusí příliš omezovat a trápit. Důležité je jen používat správné pomůcky, kterými jsou takzvané inkontinenční pleny, známé také jako inkontinenční kalhotky.

Vydáno 29.06.2016

VÍCE