Načeratice 92
Znojmo 669 02
tel.: +420 607 537 976
email: bohdalekd@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.10.2017
Topováno 15.12.2017

Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem

Sháníte někoho v blízkém okolí, kdo by Vám mohl pomoci se zemními a výkopovými pracemi? Nebo si potřebujete pronajmout lešení či stavební nářadí, lodní kontejner, lešení nebo hliníkovou věž? Pak se můžete spolehnout na služby Autodopravy Bohdálek.

Zemní a výkopové práce, Autodoprava Bohdálek

Bohatá autodoprava zajistí vždy rychlý a spolehlivý převoz

Autodoprava Bohdálek působí v okrese Znojmo a Brno venkov. Zařídí rychlou nákladní dopravu, převezou potřebné věci pro stavbu nebo rekonstrukci. Naloží a přivezou štěrk, písek, beton, dováží a odváží stavební materiál naprosto běžně. Pro tyto účely jim slouží nákladní automobil IVECO, nosnost 9 tun, MAN nosnost až 11 tun a je zde možné skládání HR rukou nebo můžete využít klasickou leč léty osvědčenou a prověřenou AVIU.

Zajistíme kontejnerovou dopravu i práci s hydraulickou rukou

Jsme k dispozici, když chcete postavit dům nebo jej zdemolovat

Naše služby se specializují v mnohých ohledech na pomoc lidem. Vykopeme základy při stavbě nového domu nebo jiného objektu. Dovezeme stavební materiál nebo naopak při demolici stavby všechno potřebné odvezeme. Velice rádi Vám pronajmeme nářadí na stavbu nebo také lešení či mobilní WC.

Podívejte se na ceník dopravy a bagrování

Zajistíme také finální úpravy terénu a mnoho dalšího

Potřebujete položit zámkovou dlažbu? Nevíte jak na to, nebo se Vám do toho jednoduše nechce? Pak se spolehněte na naši firmu, položíme dlažbu, uděláme jakékoliv finální úpravy terénu, dovezeme nebo naopak odvezeme hlínu. Pracujeme se smykovým nakladačem a to již od 400 Kč na hodinu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://kontejneryznojmo.cz

51 zhlédnutí
Další PR články firmy