Firemní 747/17
Brno - Horní Heršpice 619 00
tel.: +420 773 235 044
email: info@simaf.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.10.2017
Topováno 07.02.2018

Spojovací materiál a šrouby do plechu

Spojovací materiál do plechu můžeme rozdělit do několika hlavních kategorií. Jedná se o nýtovací matice, matice v kleci, lisovací prvky, navařovací prvky, trhací nýty, klipy na okraj plechu, zásobníkové nýty, speciální prvky a bezpečnostní spojovací materiál.

Spojovací materiál, SIMAF CZ s.r.o.

Nýtovací matice vyrobené dvěma technologiemi

Jaké mají výhody? Tvářené- jsou kvalitním řešením pro standardní rozměry a velké série. Soustružené- mají pevný a spolehlivý závit. Odolnost proti protočení je pro srovnání větší než pevnost šroubu pevnostní třídy 8.8. Kde se dají použít? Nýtovací matice umožňuje jednostranné nanýtování kvalitního závinu do plechu, plastu, dřeva a kompositních materiálů jako je laminát a další druhy. Nýtovací matice jsou průchozí nebo uzavřené, s rýhováním nebo šestihranné. U nás najdete všechny druhy a typy: plochá hlava, zvětšená, malá, zapuštěná.

Naše firma má všechny spojovací materiály do plechu

Další druhy spojovacího materiálu

Nýtovací matice mohou být v materiálu pozinkovaném, nerezové oceli, hliníku nebo mosazi. Matice v kleci umožňují rychlou a operativní montáž do předem připravených otvorů. Výhodou je rychlá montáž i demontáž. Mezi dalšími najdete samo úchytné lisovací matice, šrouby a distanční sloupky.

Jsou všude kolem Vás

Novinkou je bezpečnostní spojovací materiál

Tento materiál je určený k upevnění laviček, městského mobiliáře, informačních cedulí a jiných bezpečnostních prvků. Nezbytné jsou tam, kde hrozí krádež, vandalismus, vniknutí nebo zneužití. Podívat se však můžete i na další typy a druhy spojovacího materiálu, které nabízíme.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.simaf.cz

68 zhlédnutí
Další PR články firmy