Svatoborská 591
Kyjov 697 01
tel.: +420 518 612 307
email: sebesta@sebesta.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 29.10.2017
Topováno 09.01.2018

Čistící a mycí technologie pro autoumývárny a bezkontaktní vysokotlaké mycí zařízení pro autoumývárny

Nevíte, jaký systém by byl vhodný pro Vaši autoumývárnu? Hledáte řešení, jak využít všechny dostupné možnosti ku prospěchu? Pak využijte tento systém čištění a recyklace odpadních vod z provozů autoumýváren.

Technologie pro autoumývárny, Šebesta, spol. s r.o.

Dodržujeme tradici a seriózní postupy

Chcete spolupracovat s partnerem, který Vám vytvoří celý projekt na klíč? Pak jsme těmi nejlepšími v oboru. Řešíme komplexní dodávky i stavebnicové systémy. Dodáme technologie na klíče a to formou technického vybavení a kompletně namontovaných staveb. Vždy se držíme naší tradice, ale zároveň klademe vysoký důraz na nejnovější poznatky a moderní trendy.

Vysokotlaké mycí zařízení pro provoz autoumýváren

Ruční vysokotlaké mytí

Poskytujeme komplexní stavební a technologické řešení autoumýváren, technologie čištění a recyklace odpadních vod z provozů autoumýváren a mytí dopravní techniky, technologie mytí, vysokotlaké agregáty a mycí linky, montované horní stavby autoumýváren, mycí boxy a haly pro provozy mytí automobilů a dopravní techniky.

Zařídíme stavby autoumýváren, ale poskytneme také jakékoliv technologie

Mnoho předností našich zařízení

Recirkulační čistírna zaolejovaných odpadních vod zejména z autoumýváren je skvělou volbou. Je to čistírna odpadních vod založená na principu chemické koagulace. Čistí a upravuje vodu v recirkulačním systému. Vhodné tam, kde se myjí automobily a stroje. Vysokotlaké zařízení je vhodné pro mytí osobních, nákladních a užitkových vozidel. Můžete s tímto systémem také čistit zemědělskou, průmyslovou a jinou dopravní techniku.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.sebesta.cz

41 zhlédnutí
Další PR články firmy