IV-Nakladatelství, s.r.o.

Vydáno 02.11.2017
74 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2018

Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace

Partneři IV-Nakladatelství s.r.o. jsou renomované organizace garantující odbornou stránku všech vydávaných titulů. Regionálně se vydávají různé publikace, které jsou zdarma přístupné na veřejných místech.

Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace, IV-Nakladatelství, s.r.o.

Odborné nakladatelství se tímto způsobem snaží pomoci

Děti se díky těmto obrázkovým knížkám nebo omalovánkám dozvědí o dané problematice. Seznámí se s problematikou nebezpečí na silnicích nebo s hrozícím nebezpečím klikáním na internetu. Pro širokou veřejnost zde najdete různé odvětví od problematiky drog až po jinou formu kriminality. Tyto publikace jsou pouze preventivní a tímto systémem se snažíme upozornit širokou veřejnost na vznikající nebezpečí.

Omalovánky pro děti a knižní forma pro dospělé


Už od dětství se musíme učit pomáhat druhým, může na tom jednom záviset jejich život

Velice oblíbené jsou různé omalovánky, které napoví i těm nejmenším, že mohou poskytnout první pomoc, nebo že nemají věřit cizím lidem. Omalovánky první pomoci pomohou pochopit, jak je důležité, abychom zraněné nenechali jen tak ležet na chodníku, ale upozorní už v mladém věku děti na to, že je nezbytné a životně důležité někomu druhému pomoci.

Zásady první pomoc, jak s touto problematikou seznámit širokou veřejnost? Ideální jsou brožury a další příručky, které nám rychle napoví


Určeno široké veřejnosti

Publikace, která upozorňuje na drogy je například vhodná pro rodiče, učitele a vychovatele. Najdete zde praktické informace, jak poznat, že dítě může mít s tímto tématem problémy, nebo jak se zachovat. Důležité je totiž udělat správný krok.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.iv-nakladatelstvi.cz