CompAct s.r.o.

Vydáno 07.11.2017
62 Zhlédnutí
Topováno 10.02.2018

Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.

Počítače, výpočetní technika, CompAct s.r.o.

PC sestavy sestavujeme dle požadavků a přání zákazníka

Potřebujete sestavit firemní počítač? Nebo naopak chcete pro svou rodinu do domácnosti lepší stroj? Vyměnit starý počítač za nový není žádná věda. Sestavujeme typy pro kancelářské nebo nenáročné domácí pracovní prostředí, ale také pro náročnější operace a náročnější na grafiku a veškeré zpracování. Dobře vybavené PC rozhodně ocení jak zaměstnanci v kanceláři tak také rodina u Vás doma. Samozřejmostí jsou i počítače extrémně výkonné pro hraní her nebo profi, které jsou určené pro vysoké nasazení.

Vybírat si můžete produkty i formou našeho rozsáhlého e-shopu


Další problematikou jsou sítě a kabeláž

Realizujeme zakázky již od propojení dvou počítačů. Dáváme do provozu také podnikové sítě a to dokonce i o desítkách počítačů. Celý systém navrhneme, dodáme servery, nainstalujeme, provedeme zabezpečení a budeme udržovat sítě v rutinním provozu. Zajistit můžeme také speciální software, který je předním produktem na trhu.

Ekonomický systém Money3 – malým a středním firmám vyřeší problematiku ekonomickou, mzdovou a skladovou agendu


Opravy a upgrade

Občas se může podařit, že starší model už neslouží tak, jak bychom potřebovali nebo se tam zkrátka něco pokazí. Provádíme také opravy a diagnostiku. Zařídíme i upgrade a to po konzultaci.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.compact.lit.cz