Dřevařská 12
Brno 602 00
tel.: +420 541 212 509
email: info@bellcons.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 12.11.2017

Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

Všude samá čísla, tabulky, mzdy, vedení účetnictví zkrátka pro některé z nás horor. Pro jiné je to zábava a proto velice rádi zpracujeme Vaše účetnictví se všemi podklady. Zajistíme veškeré náležitosti, odborně poradíme a vše zařídíme i s institucemi.

Vedení účetnictví, mzdová agenda, BELL consulting s.r.o.

Vedení účetnictví, mezd a odborné poradenství

Hledáte firmu, která Vám pomůže s účetnictvím? Máte malou firmu a potřebujete někoho, kdo zná veškeré předpisy, pravidla a triky v účetnictví? Není jednoduché naučit se, byť sebemenší základy a proto je vždy nejjednodušší obrátit se na odborníky, kteří v tomto oboru umí chodit. Poskytujeme pouze odborné poradenství. Zpracování účetnictví se věnují vysokoškolsky vzdělaní ekonomové a daňoví poradci.

Už nemusíte zbytečně ztrácet čas účtováním, to uděláme za Vás

Vždy odborně a precizně

Naše firma má mnoholeté zkušenosti a zná jak základní, tak také veškeré ostatní náležitosti, které se účetnictví týkají. Odborně posoudíme Vaši situaci a vždy najdeme vhodné řešení. Zpracujeme i mzdovou agendu. Zaručujeme vždy stoprocentní spolehlivost. Povedeme personální agendu, zpracujeme vyúčtování záloh i srážkové daně a zastoupíme Vás na úřadech.

Nabízíme komplexní daňové a účetní služby

Vzdálenost ke klientům není překážkou

Věnujeme se plně také zakládání a likvidaci společnosti. Našimi klienty jsou velké firmy, ale také malí soukromníci. Nestyďte se a přijďte si pro radu. Nemusíte sami ztrácet čas s vedením evidence a účetnictví, mezd a dalších problémů. Předejte to do rukou zkušených odborníků.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.bellcons.cz

18 zhlédnutí
Další PR články firmy