Družstevní 3
Znojmo 669 02
tel.: +420 515 288 111
email: prodej@tos-znojmo.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 09.03.2018

Výroba a prodej výrobků: variátory, kuželová soukolí, čelní ozubení, šneková soukolí, hřídele a elektromotory

TOS Znojmo je českou společností, která se velice rychle dostala do popředí a podvědomí nejenom českých zákazníků, ale také působí na rozsáhlém evropském trhu a jinde v zahraničí. Výrobky se často vyznačují vysokou kvalitou a také novějšími komponenty a modernějším provedením.

Hřídele, TOS ZNOJMO, akciová společnost

Produkty na trhu

Jako firma se neustále snažíme zlepšovat v každém ohledu. Zajišťujeme konstrukci, výpočet, výrobu i měření kuželových soukolí s přímými i zakřivenými zuby. Tato kuželová soukolí se používají v převodových skříních, obráběcích strojích, nápravách motorových vozidel a dalších aplikacích.

Nabízíme výrobu čelních ozubených kol s přímými nebo šikmými zuby

Generální opravy

Hledáte někoho, kdo Vám provede generální opravy těchto složitých zařízení? Nemáte žádného zkušeného pracovníka a nevíte, kdo by to zvládl? Pak se spolehněte na generální opravy naší firmy. Tuto službu může využít kdokoliv. Opravy provádí vždy zkušení a odborně vyškolení pracovníci. Díky generální opravě bude stroj opět jako nový a bude v provozu po mnoho dalších let.

Zařídíme generální opravy včetně výpočtů a výkresové dokumentace

Variátory

Mechanické řetězové variátory jsou jedním ze systémů plynulých převodů, které zaujímají v náhonové technice pro přenos malých a středních výkonů přednostní postavení. Mezi další výrobky patří hřídele pro elektromotory, které se vyrábí z kulatin oceli vyšší kvality. Staňte se spokojenými zákazníky naší firmy.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.tos-znojmo.cz

14 zhlédnutí
Další PR články firmy
Převodovky, ozubená kola i kuželové soukolí vyrábí firma TOS Znojmo

Převodovky, ozubená kola i kuželové soukolí vyrábí firma TOS Znojmo

Strojírenská firma s dlouhou historií a tradicí, to je TOS Znojmo, která výrobu zahájila už v roce 1970. V současné době se zaměřujeme na vývoj a výrobu pohonové techniky, specializujeme se zejména na sériovou výrobu převodovek.

Vydáno 19.12.2016

VÍCE
Výrobce převodovek TOS ZNOJMO, akciová společnost

Výrobce převodovek TOS ZNOJMO, akciová společnost

TOS ZNOJMO je česká společnost, která vyrábí různé typy převodovek. Velice rychle se dostala do povědomí zákazníků a získala si celosvětový respekt. Díky dlouhodobé působnosti a také vysoké kvalitě si ji cení i v ostatních zemích EU. V dnešní době působí na českém trhu, ale také v rámci zahraničí.

Vydáno 20.01.2018

VÍCE
Správná ozubená kola vyžadují absolutní přesnost a pečlivost výroby

Správná ozubená kola vyžadují absolutní přesnost a pečlivost výroby

Při výrobě některých produktů je přesnost klíčovou podmínkou úspěchu. Takové výrobky musí vznikat za speciálních, pro ně určených, podmínek. Typickým příkladem takovýchto produktů jsou ozubená kola pro dopravníkové pásy, elektromotory či obráběcí stroje, která zkrátka musí být zhotovena zcela přesně. Jen tak mohou plnit svůj účel bez komplikací. K jejich výrobě je tedy potřeba zvolit spolehlivou firmu, která má kvalitní strojový park, zkušenosti a schopné zaměstnance.

Vydáno 22.08.2016

VÍCE
Nejen převodovky a hřídele od TOS ZNOJMO: Navštivte strojírenský veletrh a najděte přesně to, co hledáte

Nejen převodovky a hřídele od TOS ZNOJMO: Navštivte strojírenský veletrh a najděte přesně to, co hledáte

Strojírenská výroba je velmi široká oblast, ve které se angažuje řada kvalitních, ale i méně kvalitních firem. Abyste vždy získali takový produkt, který bude spolehlivě a stoprocentně plnit svůj účel, je nutné vybrat si zavedenou a zkušenou společnost, která vám jej dodá. K tomuto účelu poskytuje ideální příležitost strojírenský veletrh.

Vydáno 12.08.2016

VÍCE
Ekonomicky výhodné převodovky vyráběné v ekologickém provozu

Ekonomicky výhodné převodovky vyráběné v ekologickém provozu

Pestrá nabídka společnosti TOS ZNOJMO zahrnuje ekologickou výrobu energeticky účinných pohonných systémů a doplňkového sortimentu pro strojírenskou výrobu, který vychází z individuálních požadavků zákazníků.

Vydáno 20.03.2013

VÍCE
Energeticky účinné pohonné systémy nejvyšší kvality

Energeticky účinné pohonné systémy nejvyšší kvality

Firma TOS ZNOJMO, akciová společnost zajišťuje vlastní vývoj, výrobu a prodej energeticky účinných pohonných systémů prvotřídní kvality certifikované v roce 2012 společností TÜV CERT Praha.

Vydáno 20.03.2013

VÍCE