Vančurova 469/28
Opava 746 01
tel.: +420 553 034 510
email: info@opametal.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.11.2017
Topováno 14.02.2018

Skartace firemních, citlivých i tajných dokumentů, likvidace jakýchkoliv dokumentů

„Co je psáno, to je dáno“, pořekadlo, které jistě všichni známe. Papír a tužka se v dnešní moderní době používají spíše výjimečně, ale jakmile je použijeme, jde často o citlivé údaje nebo firemní informace. Jak zlikvidovat tyto nebo i jakékoliv jiné dokumenty? Na to nám odpoví firma OPAMETAL s.r.o.

Skartace dokumentů, OPAMETAL s.r.o.

OPAMETAL s.r.o. - výkup druhotných surovin a jejich zpracování

Naše firma se zaměřuje na ochranu životního prostředí, ale to možná trochu jiným způsobem, než byste čekali. Zabýváme se totiž velkoobchodní činností s druhotnými surovinami a jejich zpracováním k následné recyklaci, a to v rámci celé střední Evropy. Vykupujeme železný odpad, barevné kovy, papíry a plasty, provádíme demontáže ocelových konstrukcí, mobilní lisování, ekologickou likvidaci autovraků, prodáváme papírenské výrobky a kontrolujeme kvalitu.

Disponujeme areály s velkými kapacitními prostorami a moderní výkonnou technikou

Skartace na profesionální úrovni

Skartace dokumentů patří mezi další hlavní službu. Pro tyto účely poskytujeme profesionální stroj Intimus. Celý proces skartace může probíhat za Vaší přítomnosti, dopravu zajišťujeme zdarma, kapacita stroje je až 550 kg/h, a navíc podléháme stupni utajení 1 a 2, což máme certifikováno Národním bezpečnostním ústavem.

Skartace citlivých, tajných, firemních i jiných dokumentů a tiskopisů

Nechat skartovat můžete v podstatě cokoliv

Časopisy, letáky, noviny, obyčejný papír, dokumenty, smlouvy a mnoho dalšího. Zajistíme spolehlivě záruku zničení. Tajné spisy i citlivé dokumenty se ztratí ze světa, jako kdyby nikdy neexistovaly.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.opametal.cz

37 zhlédnutí
Další PR články firmy
OPAMETAL: Výkup šrotu i barevných kovů na sedmi místech v republice

OPAMETAL: Výkup šrotu i barevných kovů na sedmi místech v republice

Na výkup šrotu se specializuje firma OPAMETAL s.r.o., která sídlí ve Znojmě. Provozovny však má na sedmi místech a díky tomu může své služby poskytovat širšímu okruhu zákazníků. Najdete nás na provozovnách v Opavě i Znojmě, dále v Oticích, Dačicích a Jemnici.

Vydáno 06.03.2017

VÍCE
Životní prostředí je u nás na prvním místě

Životní prostředí je u nás na prvním místě

Mnoho firem se snaží o zelenou politiku. Tedy alespoň na papíře, skutečné hodnoty pak můžou ukazovat pravý opak. My však nejsme jednou z nich. Jsme Opametal a ochranu životního prostředí jsme si vytyčili jako hlavní činnost. Nabízíme proto komplexní služby v oblasti zpracovávání druhotných surovin.

Vydáno 08.03.2015

VÍCE