DUET CZ, s.r.o.

Vydáno 22.11.2017
68 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2018

Vysoce kvalitní HPL lamináty

Dnešní moderní trh přináší spoustu možností jak zařídit interiér vkusným nábytkem a dalšími prvky. Důležitou roli hraje nejen kvalita a pestrý výběr materiálů, ale také dekor. Díky těmto skutečnostem si můžete zařídit prostor se splněním i náročných představ. Takové možnosti dávají i HPL lamináty, které vám zajistí firma DUET CZ, s.r.o., Hlinsko.

HPL lamináty, DUET CZ, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod, prodej HPL Laminátů

Firma DUET CZ, s.r.o. byla založena již v roce 1995 a do dnešní podoby a názvu byla transformována v roce 2001. Činnost firmy je zaměřena jak na velkoobchod a maloobchod sedacího nábytku, tak na prodej vysoce kvalitních HPL laminátů od společností FORMICA a HOMAPAL. Ze sedacího nábytku se jedná o vybavení jak domácností, tak i kanceláří a veřejných prostor. V případě HPL laminátů se jedná o kvalitní, efektivní a zajímavou alternativu pro výběr materiálů, která je použita při výrobě nábytku i realizaci interiérových prvků, např. kuchyně, skříně či kancelářského nábytku.

Moderní nábytek z kvalitních materiálů


HPL lamináty německé výroby

HPL lamináty, se kterými firma obchoduje, jsou produkty německé výroby HOMAPAL GmbH a jsou určené pro zpracování v interiérech a také pro uplatnění ve výrobě kuchyní, šatních skříní nebo dalšího nábytku, třeba kancelářského. Zákazník si může vybrat dekor ze skutečného kovu nebo přírodní dýhy, čím získá nábytek a další prvky luxusní a elegantní design, který je podtržený pověstnou německou kvalitou a prestižností. Skvěle prezentují domácnosti i atypické prostory jako recepce, kanceláře, vstupní haly, obchodní prostory, výstavní prostory, atd.

HPL lamináty pro domácnosti i atypické interiéry


Mimořádná atmosféra díky HPL laminátům

HPL lamináty jsou důsledně vyvinuty a snadno se přizpůsobují současným trendům světových výrobců. Jedná se například o kolekce z kovu, dřeva, kůže nebo magnetické tabule. Tím se otevírá zákazníkům prostor pro efektivní a kreativní využití. Proto svoje uplatnění najdou v domácnostech i komerčních prostorech jako jsou hotely, bary, výletní lodě, kluby, restaurace a mnoho dalšího, kde je mimořádná atmosféra důležitá.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.duet.cz