Brněnská 203/21
Třebíč 674 01
tel.: +420 777 760 750
email: josef@pejchal.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 09.03.2018

Rekonstrukce domů v regionu Třebíč

Hledáte možnost jak opravit svůj dům? Čekají Vás těžké a náročné práce a nechcete se do toho pouštět sami? Neznáte patřičné odborné věci a raději byste to v klidu chtěli přenechat stavební firmě? Pak si můžete vybrat tu naší, stavební firmu Josef Pejchal, která působí v oblasti Třebíče.

Zateplení fasády, Stavitelství Třebíč

Rekonstrukce objektů a opravy

Pro některé z nás je těžké pustit se do opravy nebo rekonstrukce domu. Pro jiné, například pro nás, je to zábava a práce, kterou vykonáváme rádi a také je to za námi vidět. Velice rádi provedeme jak návrh interiéru, vymyslíme různá moderní řešení, tak i následně celou rekonstrukci domova. Stavíme také komíny a krby.

Rekonstrukce rodinných domů

Realizujeme různé rekonstrukce

Ať jde o podkroví, střechu, celý rodinný dům, starší domek, panelový dům nebo interiér, vždy se na naši práci můžete spolehnout. Práce probíhají přesně, rychle a bez zbytečných prodlev nebo problémů. Samozřejmě vždy dle dohody a po schválení. Interiér sjednotíme, vyladíme do posledních detailů a navrhneme moderní zařízení.

Designové návrhy interiérů

Stavební část - exteriér

Myslíte si, že máte doma místnost, se kterou se toho nedá moc dělat? Nechejte někoho jiného, aby se na to podíval úplně z jiného pohledu. Řešíme stavby objektivně, navrhneme i oplocení, zahradu, vyrobíme kvalitní koupelnový nábytek nebo jiný nábytek na míru, který přesně bude sedět do atypického prostoru.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.pejchal.cz

19 zhlédnutí
Další PR články firmy
Nízkoenergetické a pasivní domy jsou investicí, která se vyplatí

Nízkoenergetické a pasivní domy jsou investicí, která se vyplatí

Investujte do toho nejcennějšího co máte - do zdraví, a vyberte si jeden z nízkoenergetických či pasivních domů, které se v posledních letech těší stále větší oblibě. A není se vůbec čemu divit. Tyto domy seženete za velmi přijatelné ceny, mají nízké náklady na vytápění a jsou šetrné k přírodě.

Vydáno 28.11.2016

VÍCE