Pražákova 51a
Brno 619 00
tel.: +420 543 246 201
email: obchod@skorepkabrno.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 29.11.2017

Hutní a nerezový materiál – Brno

Přemýšlíte, kam v Brně zajet pro hutní a nerezový materiál? Potřebujete ruční nebo elektrické nářadí? Pak pro Vás máme vhodný tip. Využít můžete širokého sortimentu firmy Železářství Skořepka, s.r.o. Firma sídlí právě v Brně.

Hutní a nerezový materiál, Železářství Skořepka, s.r.o.

Firma sídlí v Brně, kde má i svou prodejnu

Firma sídlí v nových prostorách v kryté hale na Pražákovu 51a, v Brně. Pokud však nesháníte přímo hutní materiál nebo nepotřebujete vyloženě dělení nebo stříhání materiálu, pak můžete navštívit spíše jejich prodejnu, kde najdete další široký sortiment. Prodejna se nachází taktéž v Brně na ulici Vídeňské 89, v budově Ferony, v 1. patře. Zde najdete široký sortiment spojovacího materiálu, ale také různé nářadí i nástroje.

Železářství Skořepka - hutní a nerezový materiál

Prodej hutních výrobků

Firma se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej. Hutní sortiment zahrnuje profily I a U, válcové profily L, plochou ocel, betonářskou ocel, kari sítě, děrované plechy, nerezové, hliníkové a měděné plechy, rošty a schodnice, hliníkové a nerezové profily, taženou ocel formou kulatiny, svařované sítě, pletiva a dráty Fe a Zn.

Tradiční sortiment – hutní a nerezový materiál

Dělení plechů a ostatní služby

Provádíme také dělení plechů. Minimální odběrné množství plechů 1x1 m. Řídíme se také dle požadavků našich zákazníků. V naší prodejně najdete vše, co k práci budete potřebovat. Jak pro profesionální odvětví, tak také pro jakékoliv řemeslníky i kutily poskytujeme sortiment ručního a elektrického nářadí, manipulační techniku, řezné a brusné kotouče, kotevní techniku a mnoho spojovacího materiálu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.skorepkabrno.cz

Další články z oboru

Hutní materiál
Maloobchod, Velkoobchod
, Nářadí
Maloobchod, Velkoobchod
, Železářské zboží
Maloobchod, Velkoobchod
51 zhlédnutí
Další PR články firmy