Přípotoční 1519/10b
Praha 10 100 00
tel.: +420 261 910 544
email: info@stego.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 06.12.2017
Topováno 09.02.2018

Klimatizace pro rozvaděče

Firma STEGO Czech s.r.o. je proslulá výrobky, které se vyrábí v Německu. Tyto výrobky mají chránit elektroniku před vysokými nebo naopak velmi nízkými teplotními rozdíly. Firma nabízí řešení, jak ochránit citlivé části v rozvaděčích a jiných zařízeních například před korozí nebo poruchami. Vliv teplotních rozdílů je na elektronické a elektrické zařízení vždy nežádoucí.

Termostaty a hygrostaty, STEGO Czech s.r.o. Systémy pro teplotní management

Výrobky jsou spolehlivé s dlouhou životnosti a jsou známy po celém světě

Klimatizace pro rozvaděče, tak se nazývá kapitola, která zahrnuje výrobky pro tepelný management. Vyrábíme výrobky, které jsou určené pro širokou škálu požadavků na klimatizaci v rozvaděčích. Produkty STEGO teplotního managementu jsou bezpečné, spolehlivé, výkonné, předvídatelné a snadno integrovatelné.

Spojujeme inovaci a design, aby skvěle doplňovaly Vaše aplikace

Řešení pro perfektní teplotní management

Čím zajistit ochranu citlivých komponentů? Každé zařízení je jinak citlivé, a proto se o každé musíme náležitě postarat i z hlediska klimatických a ostatních podmínek. Jakékoliv reálné klimatické podmínky nejsou vždy ideální pro přístroje a zařízení, proto je potřeba ochránit citlivé komponenty, které se v zařízení ukrývají.

Nabízíme také kompletní servis s osobitým a profesionálním přístupem

Aby zařízení správě fungovalo

Zejména na to trpí elektrická a elektronická zařízení. Jakmile citlivé komponenty zajistíte před vlhkostí, vysokým extrémním horkem nebo naopak velmi nízkou teplotou, například mrazem, pak zařízení bude vždy, za každých podmínek správně a přesně fungovat. Komponenty nebudou korodovat a zařízení nebude poruchové.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.stego.cz

24 zhlédnutí
Další PR články firmy
Topení a teplovzdušné ventilátory pro ochranu elektroniky od firmy STEGO

Topení a teplovzdušné ventilátory pro ochranu elektroniky od firmy STEGO

Elektronické komponenty jsou velmi citlivé na teplotní podmínky. Rozhodně jim nevyhovují změny denních a nočních teplot, ani extrémní teploty v mimořádně teplých nebo studených oblastech či dnech. Řešení teplotního managementu k ochraně citlivých částí v rozvaděčích a jiných zařízeních před korozí a poruchami poskytuje společnost STEGO.

Vydáno 29.11.2016

VÍCE
Důmyslná ochrana elektroniky pomocí teplotního managementu

Důmyslná ochrana elektroniky pomocí teplotního managementu

Elektronika je v naprosté většině případů velmi citlivá na provozní teplotu a reálné klimatické podmínky nejsou vždy ideální pro její funkci. Na řadu pak přichází teplotní management, jehož cílem je zajistit ochranu elektroniky pomocí regulace, topení i chlazení. Firma STEGO se zabývá výrobou zařízení, která minimalizují rizika a zajistí optimalizaci provozních podmínek.

Vydáno 15.12.2015

VÍCE