č. 135
Tasovice 671 25
tel.: +420 515 234 166
email: kamenosocharstvi.b@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 06.12.2017

Kamenosochařství v Jihomoravském kraji

Z kamene se dají tvořit opravdu krásné věci. Jedná se o přírodní materiál, který je mnoha vlastnostmi užitečný. Z kamene se vyrábí nejen pomníky a náhrobky, ale také velice krásné prvky do interiérů. Pomocí tohoto materiálu si můžete vyzdobit kuchyni. Praktické, na pohled krásné a designově velice originální jsou kuchyňské desky, ale vyrábět se dají i schody, parapety a mnohé další výrobky dle představ a požadavků zákazníků.

Přírodní kamen - krb, Kamenosochařství Benešovský Antonín

Záruka kvalitního zpracování

Chcete mít podobný neobyčejný prvek i ve svém domově? Pak se obraťte na firmu Kamenosochařství Benešovský Antonín, která vznikla jako sdružení tří podnikatelů a pracují v tomto složení dodnes. Jde tedy o dlouhodobou spolupráci. Hlavní náplní práce je kompletní výroba pomníků ze žuly i teraca, včetně zaměření a montáže. Zabývají se také výrobou kuchyňských pracovních desek, parapetů a schodů.

Interiér doplněný o výrobky z přírodního kamene vypadá zajímavě a je velice působivý

Spolupráce se zákazníky na konkrétním výrobku

Kámen je od nepaměti základním stavebním prvkem našich domovů a proto rozhodně k domovům patří. Každé obydlí si můžete nechat dovybavit o kamenné schody a jejich obklady, krásnou kamennou kuchyňskou desku, která se velice snadno udržuje a vypadá vkusně a vznešeně nebo o hezké a originální parapety. Zapomínat nesmíme ani na obložení kolem krbů, které je v mnohých ohledech účelové. Žádná jiskra neponičí podlahu nebo okolí kolem krbu.

Služby, které nabízíme

Hřbitovní architektura

Vyrábíme kamenné pomníky, krycí desky, zajistíme sekání písma, rekonstrukci pomníku na místě i odborně poradíme. Prodáváme taktéž doplňky, jako jsou urny, lampy, vázy a mnohé další.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.kamenictvibenesovsky.cz

21 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kamenictví a kamenosochařství s tradicí: Pomníky i kuchyňské desky

Kamenictví a kamenosochařství s tradicí: Pomníky i kuchyňské desky

Kamenictví a kamenosochařství Antonín Benešovský působí na trhu již od roku 1992. V oblasti kamenosochařství i kamenictví vám tedy nabízíme letité zkušenosti, individuální přístup a komplexní služby na míru. Ať už potřebujete zhotovit žulový pomník nebo se vám líbí kamenné kuchyňské desky či parapety, neváhejte a obraťte se na nás.

Vydáno 11.01.2016

VÍCE
Kamenosochařství Antonín Benešovský vám zaručí kamenné parapety a desky nejvyšší kvality

Kamenosochařství Antonín Benešovský vám zaručí kamenné parapety a desky nejvyšší kvality

Řešíte stavbu pomníku? Máte zájem o vysoce kvalitní kamennou kuchyňskou desku, parapet nebo rovnou celé schodiště? Neváhejte se obrátit se na Kamenosochařství a kamenictví Antonín Benešovský. Odborníci ze Znojma se mohou pochlubit mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Vydáno 21.12.2016

VÍCE