Pavelkova 2
Bystrovany 779 00
tel.: +420 585 315 041
email: svoboda@svobodaznacky.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 06.01.2018

Prodej a pronájem dopravního značení Olomouc

Když to vezmeme hezky popořádku, tak každý řidič, který jede s automobilem po jakékoliv silnici, se musí řídit dopravním značením, aby nedocházelo k nehodám. A právě dopravní značení jeho prodej a pronájem zajišťuje společnost Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. V případě, že potřebujete zajistit dopravní značení pro dálnici nebo i jakoukoliv jinou silnici nižší třídy, pak se kdykoliv můžete obrátit právě na tuto firmu.

Přenosné značky, Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o.

Rychle a spolehlivě

Firma vznikla již v roce 1995 a za dobu své působnosti načerpala mnoho zkušeností a mohla rozšířit své poskytované služby. Proto se každý zákazník může sám přesvědčit o jejich rychlosti a spolehlivosti. Hlavní náplní jejich práce je prodej a pronájem dopravního značení včetně poskytování služeb, které jsou s tímto oborem úzce spjaté.

Poskytujeme prodej a pronájem dopravního značení

Svislé dopravní značení

Menší, základní nebo většího rozměru? Není vůbec žádný problém! K dispozici máme i velkoplošné značky nebo značky určené pro silnice nižších tříd i dálnic. Poskytujeme také směrové sloupky, zrcadla, okrasné a zahrazovací sloupky, automatické závory, veškerý městský mobiliář a další široký doplňkový sortiment.

Svislé dopravní značení v klasickém, zmenšeném i zvětšeném typu rozměru

Přechodné dopravní značení na krátkou dobu

Přechodné dopravní značení je potřeba všude tam, kde se silnice opravuje jenom po krátkou dobu. Zajišťujeme veškeré přechodné značky včetně vypracování návrhu a zajištění dopravního řešení. Na základě povolení provedeme samotnou uzavírku a zajistíme bezpečnost a plynulost provozu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.svobodaznacky.cz

11 zhlédnutí
Další PR články firmy