Hrotovická 1202
Třebíč 674 01
tel.: +420 568 844 537
email: pletex@pletex.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 09.03.2018

Výroba reklamního oblečení pro sportovní kluby a značky

Prezentace sportovního klubu nebo fandění oblíbenému sportovnímu týmu sebou přináší také různé reklamní předměty. Jejich vyniknutí záleží hlavně na originalitě a provedení a nejlepší je něco co můžete nosit třeba na sobě. Jako třeba čepice nebo šály. A abyste mohli prezentovat konkrétní klub, stačí si je nechat vyrobit podle vašich představ a konkrétních požadavků. A o výrobu na míru se postará firma PLETEX s.r.o. z Třebíče.

Zakázková výroba šál pro sportovní kluby, PLETEX s.r.o.

Originální pletené výrobky

Česká firma PLETEX s.r.o. je na trhu již od roku 1993. Obsahem činnosti je výroba pletených dámských, pánských i dětských čepic, šálů, nákrčníků a rukavic. V případě obchodů se jedná o aktualizované kolekce v rozsahu až 200 druhů v mnoha barevných kombinacích a velikostech. Další činností je zakázková výroba pro výrobce nejen sportovního oblečení, sportovní kluby či reklamní agentury. Na míru firma vyrobí celou kolekci pletených čepic a dalších doplňků dle požadavků zákazníka. Vše s použitím kvalitních a certifikovaných materiálů nejvyšší kvality.

Nechte si uplést čepice na míru

Zakázková výroba čepic a šál pro sportovní kluby

Pro sportovní kluby a fanoušky firma vyrábí pletené čepice, šály a další reklamní předměty podle požadavků zákazníka a to již od 20 kusů. Vše pod vybranou značkou. Kromě konkrétních představ zákazníka a loga sportovního klubu je zboží opatřené také labely, nášivkami, etiketami s čárovými kódy, visačkami včetně balení. Jako součást objednaného zboží můžou být také originální přízové bambule různých barev a velikostí.

Pletené reklamní předměty s logem sportovního klubu

Výroba podle konkrétních návrhů

Výroba těchto reklamních předmětů probíhá na základě návrhů či grafických podkladů zákazníka. Po jejich schválení se podklady převedou do rozlišení pletacích strojů a udělá se grafický návrh, následně vzorek, a pokud je zákazník spokojený, začíná samotná výroba. Materiál je vysoce kvalitní a certifikovaný včetně podšívky, která je buď z microfleece, funkčního polypropylenového vlákna Polycolon od renomovaného výrobce přízí Schoeller®.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.pletex.cz

17 zhlédnutí
Další PR články firmy
Česká firma PLETEX: výroba pletených čepic na zakázku

Česká firma PLETEX: výroba pletených čepic na zakázku

Hledáte pletenou čepici, která vás v zimě zahřeje, a navíc vypadá skvěle? Obraťte se na firmu PLETEX s.r.o., výroba pletených čepic je totiž naší parketou. Ať už potřebujete čepice na normální nošení, reklamní čepice či pletené klubové čepice, vyberte si v našem katalogu nebo si je u nás nechte vyrobit přesně podle vašeho přání. Neváhejte a využijte naše více než dvacetileté zkušenosti.

Vydáno 13.12.2016

VÍCE
Výroba pletených reklamních čepic a šál

Výroba pletených reklamních čepic a šál

Toužíte po šále nebo čepici s názvem oblíbené hudební skupiny? Přemýšlíte, jak originálně propagovat vaši firmu? Každý skvělý nápad přispívá nejen ke kvalitní a originální reklamě, ale také k vysněnému úspěchu. Reklamních předmětů a propagačních materiálů je všude kolem nás spousta. Většinou se jedná o drobnosti v podobě klíčenek, hrníčků či plakátů. Ale vy potřebujete něco, co budou lidé nosit a ještě jim to bude slušet. Třeba pletené čepice nebo šály, na kterých se doslova vyjímá název vaší firmy, skupiny, zpěváka nebo sportovního klubu. A abyste si je nemuseli uplést sami, tak o to se postará česká firma PLETEX s.r.o., Třebíč.

Vydáno 08.01.2018

VÍCE