Kulkova 2a
Brno 615 00
tel.: +420 545 243 344
email: amservis@amservis.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.01.2018

Vyzkoušejte nový Civic Type R

Hledáte autorizovaný prodej a servis vozů značky Honda v Brně a okolí? Pak se můžete zastavit ve společnosti AM servis plus, a.s. Firma se zabývá komplexními službami v oblasti prodeje a servisu nových i ojetých osobních automobilů. Kromě toho vám nabídne jízdu v novém typu automobilu značky Honda – Civic Type R, který si okamžitě zamilujete.

Civic Type R, AM servis plus, a.s.  HONDA Brno Židenice

Těšíte se na nový typ modelu?

V tom případě možná ještě ani netušíte, jak nakonec budete překvapení. Civic Type R je navržený na extrémní podmínky. Je hbitý, reaguje okamžitě bez sebemenšího zaváhání. Uvnitř v něm vře motor o objemu 2 l. Výkon dosahuje 320 k. Dokonale se ovládá díky šestistupňové manuální převodovce. Vše jistí i jeho šestý smysl, který zaručuje vysokou bezpečnost řidiče i spolucestujících. Zažijte pocit spojení automobilu s řidičem.

Má mnoho bezpečnostních prvků: systém pro zmírnění následků nehody, pro udržování v jízdním pruhu, pro rozpoznávání dopravních značek i inteligentní omezovač rychlosti

Autosalon se rozkládá na ploše téměř 400 m2

Zde se můžete seznámit s kompletní nabídkou osobních automobilů Honda. Vozy si můžete prohlédnout a vyzkoušet v rámci předváděcí jízdy. Všechny automobily mají doložitelnou celkovou servisní historii a původ. Zajistíme servis, financování, vykoupíme starší automobil nebo navrhneme možnost protiúčtu při koupi nového vozu.

Honda Civic Type R

Kupujete nebo prodáváte osobní automobil značky Honda?

V tom případě se můžete na tuto firmu kdykoliv obrátit. Pomohou s prodejem vašeho vozu, ale i s jeho koupí. K dispozici jsou jak nové, tak ojeté automobily. Zajistí autorizovaný servis a veškeré ostatní služby.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.amservisplus.cz

Další články z oboru

Kompletní opravy aut
Opravy a servis, Služby
, Motorová vozidla osobní
Bazary a second hand, Maloobchod, Opravy a servis
7 zhlédnutí
Další PR články firmy