Objízdná 1898 (areál Moravan, budova 41)
Otrokovice 765 02
tel.: +420 577 932 683
email: machu@montema.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.02.2018

Potrubní průmyslové rozvody zajistí firma MONTEMA z Otrokovic

Firma MONTEMA, spol. s.r.o. sídlí v Otrokovicích a poskytuje kompletní služby v oblasti průmyslových odvětví, jako je gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Zabývá se službami, prací i dodávkou materiálu. Zaměřuje se na potrubní průmyslové rozvody.

Oprava potrubí

Poznejte naši firmu

Zlínský kraj je proslulý strojní výrobou a mnoho firem, které zde sídlí, působí v oblasti strojírenství nebo příbuzných oborech. Naše firma má širší zaměření. Zařídíme montáže technologických celků a zařízení, výrobu a montáž potrubních průmyslových rozvodů, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, zakázkovou zámečnickou výrobu, stěhování strojů a zařízení, elektroinstalace strojů a zařízení nebo montáže a demontáže vzduchotechnických celků.

Společnost MONTEMA, spol. s.r.o. – OTROKOVICE

Kompletní dodávky a realizace potrubních rozvodů

Zajišťujeme kompletní dodávky materiálu a samozřejmě zprostředkujeme a zařídíme kompletní realizaci potrubních průmyslových rozvodů. Nejsou pro nás problém montáže, ale také demontáže, takže odborně budeme pracovat i se stávajícím potrubním systémem. Můžeme zařídit opravu i rekonstrukci.

Zajistíme povrchové úpravy, revizi elektro nebo tlakové nádoby

Působíme po celé České republice

Zakázky pro potrubní průmyslové rozvody realizujeme nejen v regionu Zlín, Zlínský kraj, ale působíme také po celé České republice. Firma disponuje pouze odborně vyškolenými zaměstnanci. Každý z nich má praktické zkušenosti a potřebné vědomosti a proto se vždy můžete jako zákazníci spolehnout na naši práci.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.montema.cz

17 zhlédnutí
Další PR články firmy
Stěhování strojů je naší doménou

Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.

Vydáno 03.03.2015

VÍCE
Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Montáž a demontáž výrobních linek i zařízení zajistí MONTEMA Otrokovice

Specialistou na montáž a demontáž výrobních linek, technologií a technologických celků je firma MONTEMA, spol. s.r.o. z Otrokovic. Montujeme technologické celky, výrobní linky, zařízení, stroje, ocelové konstrukce i potrubní rozvody. Kvalitní a rychlou montáž i demontáž zajišťuje tým zkušených techniků. Své služby poskytujeme po celé České republice.

Vydáno 24.01.2017

VÍCE
Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Vyrobíme a smontujeme ocelové konstrukce i potrubí. Demontujeme, stěhujeme a montujeme stroje a technologické zařízení

Dnes je těžké najít spolehlivou firmu, která svou práci odvádí kvalitně, rychle a s úctou k zákazníkovi. Montema Otrokovice však k těmto vzácným firmám patří. Klade důraz na kvalitu provedení práce, profesionalitu svých zaměstnanců a vstřícnost k přáním a požadavkům zákazníků. Hledáte-li tedy někoho, kdo montuje ocelové konstrukce, stěhuje či montuje stroje a zařízení, montuje potrubí nebo provádí zakázkovou zámečnickou výrobu, už nehledejte.

Vydáno 20.02.2014

VÍCE