Lipová Alej 4
Hodonín 695 01
tel.: +420 518 321 396
email: enviro@enviromarket.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 12.02.2018

Vodní filtry a filtrace pro úpravu vody dodávané z vlastní vodárny (studny) i z městské vodárny

Každý, kdo má doma na své zahradě studnu by ji chtěl využívat naplno. Pokud je studna dobře zásobována vodou, pak není co řešit. Říkáte si, že takovouto vodu byste nikdy nepili? V tom případě máte zřejmě pravdu, voda musí být ošetřena vodním filtrem či filtrací pro úpravu vody. Tyto prostředky slouží také i k filtraci vody z městské vodárny.

Vodní filtry, ENVIROmarket

Zlepšete si zdraví

Naše firma ENVIROmarket se snaží poskytovat pro všechny dostupný a vysoce efektivní způsob úpravy vody. Týká se to vody, kterou konzumujete a její kvality. Voda je základem lidského života, vodu konzumujeme, vaříme z ní nebo ji rovnou pijeme. Jak tedy zlepšit kvalitu vody? Naše společnost se zaměřuje na úpravny vody a to podle toho, jaký problém s vodou máte.

U nás najdete různé druhy filtrací

Vybrat si můžete podle druhu problému

Úpravny vody si v dnešní době můžete vybírat i podle toho, jaký máte doma problém s vodou. Vyberete si typ filtrace podle toho, jakou nemocí vaše voda trpí. Voda může mít špatnou chuť, může kazit naše spotřebiče nebo naše zdraví. Jakmile vodu zachráníte, budete ji moci používat jakýmkoliv způsobem.

Patříme k málo firmám, které se úpravou vody, v České republice a na Slovensku, zabývají

Různé druhy filtrací

Proč existuje více druhů filtrací? Protože si můžete volně vybírat podle toho, jaký problém s vodou vlastně máte. Někdy jde o přemnožení bakterií, jindy o vysoký podíl chloru nebo dusičnanů, které ve vodě škodí, v jiném případě může jít o nečistoty nebo špatnou tvrdost, kvůli které voda také není dostatečně kvalitní.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.enviromarket.cz

13 zhlédnutí
Další PR články firmy