Nad Rezkovcem 1114/2
Čáslav - Nové Město 286 01
tel.: +420 327 313 001
email: topas@topolwater.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.02.2018

TOPAS - čistírny odpadních vod

Komplexní řešení čištění odpadních vod nabízí firma TopolWater, s.r.o. Tato společnost vyrábí kontejnerové čistírny TOPAS. Výroba se uskutečňuje v Čáslavi, odkud firma pochází. Mají vlastní originální řešení a speciální technologické řešení, které je chráněno patentem.

TOPAS - čistírny odpadních vod, TopolWater, s.r.o.

Technologie velkých čistíren se podařila aplikovat i na čistírny domovní

Společnosti se podařilo aplikovat princip technologie velkých čistíren odpadních vod i pro malé domovní čistírny. To znamená, že provoz čistíren je řízen automatickou jednotkou bez velkých nároků na lidskou obsluhu. Tyto čistírny TOPAS jsou vhodné pro rodinné domy, rekreační objekty, hotely, penziony, restaurace, pro obce, ale také pro drobnou průmyslovou výrobu s biologicky odbouratelným odpadem. Čistírny již prošly mnohaletým vývojem a zdokonalením, jejichž výsledkem jsou další patenty například v podobě pískového filtru, membránové filtrace, monitorovacího modulu, řízení GSM či technologie ocelo-plastových nádrží.

Seznamte se s naší společností

Výrobky, které nemají v ČR ani EU obdobu

Čistírny TOPAS mají velice sofistikovaný program, díky kterému mohou optimálně řídit průtok vody i dávkování chemikálií a minimalizovat spotřebu elektrické energie. Chemikálie se dávkují automaticky v přesném poměru podle požadovaného množství fosforu na odtoku. Navíc může být čistírna vybavena vestavěným pískovým filtrem s automatickým praním.

Řídící jednotka čistírny TOPAS má mnoho významných funkcí

Vhodná pro rekreační objekty

Nádrže ČOV TOPAS jsou samonosné, není třeba je obetonovávat. Tuto technologii můžete nechat nainstalovat prakticky do jakékoliv nádrže. Díky tomu se může využívat i při rekonstrukci starých a špatně sloužících čistíren. Vhodné jsou i pro rekreační objekty.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.topas.org

Další články z oboru

Čističky odpadních vod
Montáž, Opravy a servis, Výroba
, Ekologické projekty a zařízení
Montáž, Opravy a servis, Výroba
, Septiky a jímky
Montáž, Opravy a servis, Výroba
21 zhlédnutí
Další PR články firmy
Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií

Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií

Společnost TopolWater se více než 23 let věnuje problematice čištění odpadních vod. V oblasti obecních ČOV dodává v současné době dva typy obecních čistíren – Monoblok-T a Flexidiblok, které se od sebe liší především velikostí svých nádrží.

Vydáno 22.02.2017

VÍCE
Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat

Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat

Společnost TopolWater vám přináší kvalitní čističky vod již řadu let. Protože ale chceme jít s dobou a nabízet vám vždy to nejlepší, co je na trhu k dostání, přinášíme vám nyní absolutní novinku. Naše domovní čistička odpadních vod nové generace vám nabízí stejnou výbavu i výkon jako čistírny velké.

Vydáno 23.03.2016

VÍCE
Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod

Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod

Hledáte ideální čističku vody pro váš dům, chatu či jiný objekt? Správnou volbou může být čistička odpadních vod TOPAS od firmy TopolWater. Vhodná je pro rodinné domy, rekreační objekty a chalupy, ale i restaurace a menší obce. Podívejte se na devět důvodů, proč zvolit právě naši čističku.

Vydáno 02.03.2016

VÍCE
TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace

Koupili byste si dnes pračku bez automatického programu s regulací délky pracích kroků podle množství a stupně zašpinění prádla? Pořídili byste si dnes nové auto bez panelu, který hlásí závady a monitoruje spotřebu? Umíte si dnes představit televizi bez dálkového ovládání?

Z tohoto pohledu se zdá neuvěřitelné, že existuje absolutní převaha výrobců čistíren a tím pádem i jejich zákazníků, kteří si pořizují čistírny odpadních vod bez automatického řízení, jen s manuální obsluhou, zahrnující pravidelnou ruční regulaci kohoutů podle dodaného návodu.

Spočívá příčina tohoto stavu opravdu jen v tom, že většina běžných uživatelů čistíren se v honbě za slevami a nízkou pořizovací cenou nestará o to, jak je zabezpečen řádný provoz jejich čistírny a jaká voda vytéká? A jaké to má důsledky pro životní prostředí? Proč v porovnání s novým vozem, pračkou nebo televizí nemáme stejné nároky na vývoj technologií i u domovních čistíren?

Vydáno 27.07.2015

VÍCE