Tomáše Procházky 12
Ivančice 664 91
tel.: +420 546 434 084
email: radkahornickova1@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 16.04.2018

Snubní prsteny podle vašich představ

Tak jako si nevěsta vybírá svatební šaty, tak důležitou roli hrají snubní prsteny. Jejich role bude totiž důležitá nejen v den svatební, ale po celý život. Proto si zaslouží pozornost a výběr podle představ snoubenců. A právě o vaše představy se v tomto směru postará Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.

snubní prsteny, Zlatnická dílna Radka Horníčková, Ivančice

Kompletní servis a výroba v oblasti zlata a stříbra

V roce 2002 byla v Ivančicích otevřena zlatnická dílna, zlatnictví, které založila Radka Horníčková. Zkušenosti a dovednosti nabyla při vyučení v oboru zlatník-klenotník a v dílně pana Milana Kejdy v Třebíči. Obsahem činnosti je kompletní servis včetně oprav v oblasti zlata a stříbra, zakázková výroba a prodej šperků ze žlutého, bílého a červeného zlata, stříbra i chirurgické ocele nebo ocelové šperky. V sortimentu najdete snubní i zásnubní prsteny, prsteny, náušnice, přívěšky, soupravy, náramky a mnoho dalšího. Součástí služeb jsou také možnosti úprav jako zvětšení nebo zmenšení prstenů, výměna komponentů, rytí monogramů a podobně.

Zlatnická dílna – tradiční český výrobce

Zakázková výroba snubních prstenů

Investice do snubních prstýnků je záležitost na celý život a proto je důležité jejich výběru věnovat vysokou pozornost. Nelze je střídat denně jako například kabelku či oblečení, ale jde o investici, která má vydržet celý život a slouží jako symbol manželství a také jako nádherná vzpomínka. Proto jsou důležité nejen samotné představy snoubenců, ale také kvalita materiálů a samotné provedení. A vše najednou dokáže splnit jedině zakázková výroba, které se věnuje zlatnická dílna Radky Horníčkové. Vyrábí snubní prsteny jak ze stříbra, tak i ze zlata a chirurgické oceli a v kombinaci s kameny jako jsou kameny přírodní nebo diamanty včetně ověření pravosti a certifikace. Můžete si vybrat přímo ze vzorkovníku nebo si přinést svoje vlastní návrhy a nechat si zhotovit snubní prsteny přesně podle svých tajných představ. Snubní prsten bude totiž zdobit vaše ruce nejen ve svatební den, ale po celý život a právě proto je možnost výroby podle vlastních představ tolik oblíbená.

Snubní prsteny dle vašich návrhů

Vyberte si snubní prsteny od tradičního zlatníka

Tak jako máte důvěru ve svého lékaře, kosmetičku či oblíbený obchod s oblečením nebo pečivem, tak je důležitý výběr zlatníka, který vám vyrobí snubní prstýnky na míru vašim představám. Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková vychází svým klientům ve všech směrech vstříc a z její produkce vycházejí nádherné kousky snubních prstýnků, které chytí doslova za srdce. Český tradiční výrobce a prodejce, který svým zákazníkům rozumí a pomáhá plnit představy. Produkty jsou čistě ze stříbra nebo z bílého, červeného a žlutého zlata bez barvení a označené puncovní (výrobní) značkou zlatníka a ryzostní značkou 585/000 (u 14 karátového zlata). Jedná se o kvalitní ruční práci, díky které získáte jistotu, že jste do vašich snubních prstenů dali úplně všechno. Kromě materiálů a zbarvení si můžete vybrat také samotné zdobení nebo vzor. Potěší vás nejen celková kvalita práce, ale také přijatelné ceny, díky kterým získáte svoje vysněné prsteny. Můžete využít také různé slevové akce a slevové karty určené přímo pro snoubence. Dopřejte si snubní prstýnky, díky kterým bude dokonalý váš svatební den i další léta společného života. Symbol manželství, který hovoří za všechno.

Česká tradice zlatnictví

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.zlatnickadilna-hornickova.cz

Další články z oboru

Klenoty a bižuterie
Maloobchod, Opravy a servis, Služby, Výroba
11 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků

Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků

Prsteny, které jsou na běžné nošení, výjimečné nebo luxusní, nosí ženy opravdu rády. Vybírají si podle svého vkusu a také stylu. Ještě raději je však dostávají jako dárek, který pokaždé moc potěší. Snubní prsteny mají svůj specifický význam a mají podněcovat naši lásku a také jsou symbolem blížícího se manželství. Pokud si nějaké jdete vybírat, pak rozhodně dbejte na kvalitu, aby vám dlouho vydržely, protože mají symbolizovat vaši lásku, v tom lepším případě, do konce života.

Vydáno 11.04.2017

VÍCE
Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích nabízí výjimečné zlaté, stříbrné i ocelové šperky. Vybírat můžete z krásných prstenů, náušnic, přívěšků, souprav či náramků. Originální šperky vyrábíme, ale v nabídce jsou i pečlivě vybrané šperky od našich prověřených dodavatelů. S důvěrou se na nás můžete obrátit také v případě, že si váš šperk žádá úpravu, čištění či opravu. Kromě šperků se zabýváme prodejem hodinek, hodin i budíků a zajišťujeme kompletní hodinářský servis.

Vydáno 04.05.2017

VÍCE