KOVOBA, s.r.o.

Vydáno 17.04.2018
16 Zhlédnutí

Kovoobráběčství a obráběcí práce včetně frézování, soustružení a elektroerozívního obrábění

Kovoobráběčské práce vyžadují nejen kvalitu materiálů a konkrétní projektovou dokumentaci, ale také profesionály v této oblasti včetně dovedností, zkušeností a certifikace. Na strojírenství, kovoobrábění, frézování a soustružení včetně elektroerozívního obrábění je odborníkem firma KOVOBA, s.r.o.

Strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví  Kovoba

Strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví

Firma KOVOBA, s.r.o. působí na trhu již od roku 1999 a v roku 2013 byla sloučena s firmou Kovodílna spol. s r.o. Obsahem činnosti je strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví. Působí v oblasti Uherského Hradiště, Hodonína a Zlínského kraje. Prioritou je zakázková výroba, díky které se snaží vycházet vstříc požadavkům zákazníků a dodržovat nejen kvalitu, ale také dodání v domluvených termínech. Profesionální služby zajišťuje kvalifikovaný pracovní tým.

Firma, která rozumí kovoobrábění


Obráběcí práce s moderní technologií

Firma poskytuje služby v oblasti obráběcích prací včetně frézování, soustružení a elektroerozívního obrábění. Součástí obrábění je práce na horizontálních vyvrtávačkách, rovinné i kulaté broušení a zámečnické práce včetně svařování. Jedná se o moderní technologii a také zručnost kvalifikovaných zaměstnanců, díky kterým je zajištěna kvalita a profesionalita produktů a služeb.

Profesionalita služeb v oblasti obráběcích prací


Zakázková výroba na míru požadavkům

Vstřícnost a profesionalita společnosti KOVOBA, s.r.o. umožňuje zakázkovou výrobu na míru všem zákazníkům s cílem uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Díky zakázkové výrobě máte možnost zhotovení kvalitního sortimentu na míru jako strojní a zámečnické díly, ozubená kola, rotační dílce, svařované konstrukce, ventilátory pro lakované kabiny a mnoho dalšího.