HAVAX a.s.
Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV – hlavní stavební výroba, bytová a nebytová výstavba

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV – stavební dokončovací práce, rekonstrukce, termoizolace

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská činnost, technický dozor, projektová a inženýrská činnostVydáno 16.04.2018
15 Zhlédnutí

Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.

Stavební zakázky různého druhu

Projekt Terasy Café

Společnost HAVAX a.s. se zhostila velmi složitého úkolu a ve velmi krátkém čase dokázala vytvořit a zrealizovat projekt, který se může pyšnit svou noblesní výstavbou, luxusním vybavením a přepychovou moderností. Ubytování Terasy Café představuje nadstandardně vybavené apartmány s wellness, vinárnou a kavárnou v centru Liberce.

Realizovaný projekt – Terasy Café


Pohotově se zhostíme i sebenáročnějšího úkolu

Postavíme a zrealizujeme každou zakázku, od samého projektu až po konečnou a finální úpravu. Vybudujeme luxusní wellness jako je tomu v případě projektu Terasy Café, postavíme finskou saunu a infrasaunu. Všechny prostory jsou moderně vybudované, útulné a přepychové. Zrekonstruovat můžete i staré prostory nebo vybudovat nové, záleží na vaší představě.

Luxusní wellness, kde si nejenom odpočinete, ale také načerpáte nové síly do života


Zajistíme stavební zakázky různého druhu

Naše profesionální stavební služby zahrnují výstavbu složitých zakázek a další služby jako jsou: průmyslové stavby, sanační systémy, zateplení, občanské zástavby, rodinné i bytové domy, novostavby a provádíme také rekonstrukce budov.