Vítkova 189/17
Praha 8 186 00
tel.: +420 603 811 125
email: info@tomados.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 25.07.2014
Topováno 15.02.2017

Tiskněte výhodně, pronajměte si zařízení od společnosti Tomados

Společnost Tomados nabízí řešení levného kvalitního tisku – pronájem tiskáren, pronájem multifunkčních zařízení a také pronájem kopírek. Kromě pronájmu tiskových zařízení nabízí společnost Tomados také prodej kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení a nově i tisk a kopírování černobílých i barevných stránek formátu A4 a A3 i kroužkové vazby.

Tiskněte výhodně, pronajměte si zařízení od společnosti Tomados

Pronájem tiskáren, kopírek i multifunkčních zařízení vám ušetří peníze

Při pronájmu tiskárny nebo pronájmu multifunkčních zařízení jsou náklady spojené s tiskem dokumentů výrazně nižší než u stolních laserových tiskáren. Při pronájmu barevného multifunkčního zařízení od společnosti Tomados ušetříte dokonce asi 50% nákladů na tisk ve srovnání s běžnými laserovými tiskárnami.

Pronájem tiskových zařízení od společnosti Tomados je nejlevnější ve středních Čechách

Při pronájmu zařízení od společnosti Tomados skutečně ušetříte. Pronájem tiskáren či kopírek od této společnosti je bezkonkurenčně tím nejlevnějším pronájmem v celé Praze a Středočeském kraji.

Ceny tisku při pronájmu tiskáren a kopírek jsou bezkonkurenční

Tiskněte po dobu pronájmu tiskárny či pronájmu multifunkčního zařízení nebo kopírky po dobu neurčitou za 1 Kč. Vytisknete-li minimálně 8000 černobílých a 4000 barevných stran, pronájem tiskového zařízení od společnosti Tomados vás bude stát pouhou jednu korunu, přičemž jedna černobílá strana vás vyjde na 0,19 Kč a barevná strana na 0,99 Kč.

Výhodná cena za komplexní služby

V ceně pronájmu tiskáren, pronájmu multifunkčních zařízení i pronájmu kopírek je také síťové skenování do mailů nebo počítačů, přidělení ID kódů pro kontrolu tisku, dovoz tiskových zařízení na místo instalace, okamžitý servis i pravidelné údržby zařízení a spotřební materiál, jako jsou tonery, sponky, náhradní díly apod. Jedině papír si musíte buď dodat sami, anebo si připlatit k ceně za výtisk 0,15 Kč. Pro spokojenost svých klientů dělá společnost Tomados maximum.

Pronájem tiskáren a kopírek na dobu neurčitou bez poplatků navíc

Pronajmout si tiskárnu, kopírku či multifunkční zařízení si můžete nejen na dobu určitou (24, 36 nebo 48 měsíců), ale i na dobu neurčitou, kdy se podmínky pro pronájem tiskárny, ani pronájem kopírky, ani pronájem multifunkčního zařízení nijak nemění, a nemusíte se dokonce obávat ani doplácení finančních závazků při předčasné výpovědi smlouvy. Více informací o pronájmech tiskáren, pronájmech kopírek a pronájmech multifunkčních zařízení najdete na webových stránkách společnosti Tomados.

Tomados levně pronajímá tisková zařízení, ale i levně tiskne a kopíruje

Nově společnost Tomados provádí také černobílý i barevný tisk a kopírování formátu A4 a A3 za velmi výhodné ceny odvíjející se od počtu stran. Při tisku nad 5000 stran nabízí i možnost vyjednání individuálních cen. Vytištěné či okopírované papíry vám její zaměstnanci také svážou do kroužkové vazby – doslova za pár korun.

Tisk, kopírování i pronájem tiskáren, pronájem multifunkčních zařízení a pronájem kopírek si můžete objednat nejen osobně, ale i online. Společnost Tomados vám vyjde vstříc v cenách i termínech provedení.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.tomados.cz

450 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kopírování, tisk, skenování, pronájem tiskáren i servis v Praze

Kopírování, tisk, skenování, pronájem tiskáren i servis v Praze

Provoz kanceláří a firem sebou přináší i různé administrativní činnosti jako třeba kopírování, skenování, tisk. Provoz vlastní tiskárny sebou přináší i další starosti jako servis a výměnu tonerů. Abyste se těmto starostem mohli vyhnout, můžete využívat služby tisknutí, kopírování a skenování jinde nebo řešit pronájmem tiskárny, o kterou se sami nebudete muset starat. Obojí a ještě instalaci kancelářské techniky, záruční i pozáruční servis vám zajistí firma TOMADOS s.r.o., Praha.

Vydáno 11.07.2017

VÍCE
Pravidelný servis vyžadují i kopírovací stroje a skartovačky

Pravidelný servis vyžadují i kopírovací stroje a skartovačky

Kopírovací stroje, tiskárny i skartovačky jsou běžným vybavením každé kanceláře. Spoléháme se na ně při práci denně. Pak ale mohou zcela nečekaně vypovědět službu a je třeba přístroj zavézt do servisu. Pokud se chcete přesně dozvědět, co vaší tiskárně chybí, nechejte ji opravit ve společnosti Tomados. Nabízí profesionální servis na nejvyšší úrovni po celé České republice.

Vydáno 23.06.2016

VÍCE
Přenechejte tisk, kopírování i skenování profesionálům a ušetříte

Přenechejte tisk, kopírování i skenování profesionálům a ušetříte

Do situace, kdy bylo třeba cokoliv okopírovat, vytisknou nebo naskenovat se dostal pravděpodobně každý. Jde o činnosti, které musíme vykonávat i každý den. Domácí tiskárny sklízí úspěchy již řadu let, je však na místě se zamyslet, zdali se to vyplatí. Malé tiskárny v domácnostech mají totiž poměrně vysoké náklady na tisk, navíc jde o časově náročnou činnost. Pokud potřebujete zajistit levný tisk, kopírování či skenování, výhodnější variantou je navštívit profesionály, kteří se tiskem přímo zabývají.

Vydáno 17.07.2015

VÍCE