Primus - prádelenská technika
Alliance Laundry CE s.r.o.

Vydáno 31.07.2014
895 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2016

Quickwash: Konečně samoobslužná prádelna v Ostravě!

V zahraničí celkem běžná věc, u nás na svůj zlatý věk teprve čekají. Samoobslužné prádelny. Zařízení, která řeší problémy nejen studentů, městem projíždějících manažerů, ale zkrátka všech, kteří z nějakého důvodu nemohou či nechtějí mít doma vlastní pračku. Skvělou zprávou pro Ostraváky ale je, že přímo v centru Ostravy byla nedávno otevřena první samoobslužná prádelna Quickwash. Najdete ji nedaleko tramvajové zastávky Důl Jindřich a vyprat v ní můžete prakticky cokoliv.


Praní pro studenty i rodiny bez pračky v Ostravě, to je samoobslužná prádelna Quickwash

Samoobslužná prádelna Quickwash nabízí praní v pěti pračkách - čtyři z nich jsou na 8 kg prádla, pátá pak dokonce na 14 kg. Sušení vypraného prádla pak zajistí 4 sušičky, přičemž každá z nich pojme až 13 kg. Přímo na místě je návštěvníkům plně k dispozici automat na prací prostředky. Velmi praktické přitom je, že nemusíte řešit, zda u sebe máte dostatečný počet drobných - najdete zde totiž také měničku mincí, která případné problémy vyřeší za vás.

Samoobslužná prádelna jako místo pro setkávání s praktickým posláním

V mnoha amerických filmech vídáme scény, které ukazují samoobslužné prádelny také jako možné místo pro setkávání s lidmi nebo dokonce pro seznámení s životním partnerem. Pokud se tedy rozhodnete na vaše prádlo v samoobslužné prádelně Quickwash počkat na místě, jistě vás potěší také možnost dát si, třeba společně s ostatními "spoluperoucími", kávu. Rozhodnete-li se naopak strávit čas například prací, vězte, že se v prostorách první ostravské samoobslužné prádelny můžete mimo jiné také zdarma připojit k wifi.

Pro velkokapacitní praní, které doma nezvládnete, je samoobslužná prádelna jako stvořená

Kromě praní běžného prádla jsou samoobslužné prádelny ideální také pro velkokapacitní praní. Zkrátka a jednoduše, i pokud máme doma vlastní pračku, některé věci do ní prostě nenacpeme, a proto jejich praní a čištění často odkládáme. Ještě asi před čtvrt stoletím byly přitom společné prádelny a prostory, ve kterých se dalo nejen prát, ale také sušit "velké prádlo", součástí většiny bytových domů. Stejně jako oblíbené mandly. Dnes jsou ale prádelny, sušárny a mandlovny v panelácích přetvářeny na jiné prostory od skladových až po komerční a společné pračky z domů prakticky vymizely. "Projektem samoobslužné prádelny Quickwash jsme chtěli tuto tradici také trochu oprášit a přivést zpět k životu,“ říká Tomáš Drga ze společnosti Primus CE, která samoobslužnou prádelnu Quickwash v Ostravě provozuje. Firma PRIMUS CE je přitom přímo výrobcem profesionální prádelenské techniky, takže se můžete spolehnout na to, že v ostravské samoobslužné prádelně budete prát a sušit ve skutečně kvalitních strojích.

Samoobslužná prádelna pro každého

Samoobslužná prádelna Quickwash se nachází na ulici 30. dubna 3003 v Ostravě a je otevřena denně včetně sobot a nedělí od osmi do osmi, tedy 8 - 20 hod. Zaparkovat můžete pohodlně přímo před prádelnou na ulici, pokud se k nám vydáte tramvají, využijte linky 1, 2, 8, 9, 11, 14 nebo 18 a tramvajovou zastávku Důl Jindřich. Těšíme se na vaši návštěvu!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.primuslaundry.cz