Bří. Lužů 2210
Uherský Brod 688 01
tel.: +420 608 836 649
email: pospa.ub@iol.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 20.08.2014
Topováno 31.03.2017

Pohřební služba POSPA vám uleví od starostí v těžkém období

Dojde-li ke ztrátě milované osoby, jde bezesporu o nejtěžší období v našem životě. V takové době je nezbytné vědět, na koho se můžeme s důvěrou obrátit, aby poslední rozloučení proběhlo podle našich představ. Pohřební služba POSPA má v této oblasti bohaté zkušenosti a nabízí pozůstalým pomocnou ruku.

Pohřební služba POSPA vám uleví od starostí v těžkém období

Poskytujeme komplexní pohřební služby

Organizace pohřbu se všemi náležitostmi je pro pozůstalé zasažené ztrátou blízké osoby velmi náročná. Pracovníci Pohřební služby POSPA jsou si této skutečnosti vědomi, proto nabízí pomocnou ruku. Poskytujeme komplexní služby, od poradenství, přes samotnou realizaci pohřbu, až po vyřízení potřebných dokumentů. Kvůli organizaci samotného posledního rozloučení nemusíte ani cestovat, vše lze zařídit konzultací po telefonu.

Můžete se spolehnout, že se postaráme o hladký průběh smutečního obřadu i veškeré formality:

  • Převoz zesnulých realizujeme non-stop na základě telefonátu.
  • Pomůžeme s vystavením úmrtního listu a vyřízením náležitostí na matrice. Poskytneme také poradenství ohledně potřebných dokumentů.
  • Tisk parte vám zařídíme na počkání.
  • Zajistíme kreativní vazbu pohřebních věnců a kytic dle vašich představ.
  • Postaráme se o hudbu na smuteční obřad na základě vašeho výběru, případně nabídneme vhodnou hudbu my.
  • Na webových stránkách najdete sortiment rakví, uren a dalších nezbytností, ze kterých si můžete vybrat bez osobní návštěvy pohřební služby.
  • Pohřeb zařídíme na den, který si určíte, a to i včetně svátků.
  • Máte-li individuální požadavky, které jste v nabídce služeb nenašli, uděláme vše pro to, abychom je realizovali.

Předplacený pohřeb vám dá jistotu, že vše proběhne dle vašeho přání

V dnešní době je běžné, že si můžete zorganizovat a zaplatit svůj vlastní pohřeb předem. Budete tak mít jistotu, že vše proběhne podle vašich představ a pozůstalí nebudou mít s organizací žádné starosti. I v takovém případě vám Pohřební služba POSPA vyjde vstříc. A není-li vaše finanční situace zrovna příznivá, není problém se domluvit ani na splátkách, které váš rozpočet nezatíží. 

Obraťte se v těžkých chvílích na ty, kteří plně pochopí vaši nelehkou situaci a pomohou vám zařídit vše, co je třeba pro hladký průběh posledního rozloučení. Dlouholeté zkušenosti v oblasti pohřebních služeb jsou zárukou, že veškeré starosti s organizací pohřbu můžete s klidným svědomím nechat na odbornících. POSPA nabízí své služby pro Uherský Brod a okolí.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.pospaub.cz

540 zhlédnutí
Další PR články firmy
Pohřební služba POSPA – ekonomický pohřeb a další služby, které uleví v těžkých chvílích

Pohřební služba POSPA – ekonomický pohřeb a další služby, které uleví v těžkých chvílích

Ztráta blízkého člověka je vždy těžkým a smutným obdobím v životě. Kromě vyrovnávání se s bolestí je také nutné zajistit veškeré záležitosti ohledně pohřbu. Pro pozůstalé jde o velmi náročné chvíle, ve kterých jim pomůže Pohřební služba POSPA Uherský Brod. Postaráme se o důstojné poslední rozloučení podle jejich přání. Zajistíme pohřeb bez obřadu nebo cenově dostupný ekonomický pohřeb, který je však stále důstojnou variantou rozloučení.

Vydáno 06.12.2016

VÍCE