Samostatnost 1632
Holešov 769 01
tel.: +420 573 331 344
email: bostec@post.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 20.08.2014
Topováno 14.07.2016

Kvalitní kovoobráběcí stroje jsou zárukou úspěchu

Podnikáte v průmyslu a zaměřujete se na výrobu? Pak jistě víte, že základem každé výrobny jsou kovoobráběcí stroje. Na nich záleží polovina úspěchu, protože nám můžou náklady buď snížit, nebo naopak zvýšit. Vše záleží na kvalitě daných kovoobráběcích strojů. S těmi od firmy BOSTEC budete náklady jedině snižovat.

Kovoobráběcí stroje od společnosti BOSTEC

Moderní obrábění kovů

Obrábění kovů je rychle se rozvíjející obor s obrovským potenciálem. V současné době bychom se bez něj neobešli. Doslova chrlíme do světa velké množství výrobků, které se musí zpracovat rychle a kvalitně. Pryč už jsou doby, kdy se obrábění strojů provádělo manuálně. Moderní doba velí produkci, a proto se kovoobráběcí stroje staly nezbytnou součástí průmyslových podniků. Společnost BOSTEC je vaší jistotou kvality ve velké nabídce kovoobráběcích strojů. Ty ale nejsou jediným sortimentem této společnosti. Najdete u ní i soustruhy či vícevřetenové automaty. Stroje na obrábění kovů od společnosti BOSTEC využijete například v kovovýrobě nebo zámečnictví.

Nabídka kovoobráběcích strojů firmy BOSTEC

Nepodceňujte seřízení strojů

Právě u posledních zmíněných, vícevřetenových automatů, (ale nejenom u nich) je důležité dobré seřízení. Společnost BOSTEC proto nabízí možnost seřízení strojů na požadovanou technologii. Jde nám o to, abyste ze strojů měli maximální užitek. Proto veškeré opravy provádíme po dohodě se zákazníkem. Na všechny stroje zakoupené u nás se vztahuje záruční, pozáruční, ale i preventivní servis. Díky němu můžete své výdaje ještě více snížit, protože pravidelná prevence odhalí případné nedostatky hned v začátcích, takže se vše opraví ještě předtím, než se přístroj pokazí.

Nabízíme i možnost seřízení strojů na požadovanou technologii

Když se přístroj pokazí

Ale i s tou nejpoctivější prevencí se může stát, že se vám přístroj přece jen pokazí. Pakliže už je na prevenci pozdě a váš přístroj vykazuje nedostatky, nezoufejte. Odborníci ze společnosti BOSTEC se zaměřují i na opravy přístrojů. Mezi naše další činnosti patří také instalace a montáž strojů jako:

- kovoobráběcí stroje
- vícevřetenové automaty
- soustruhy
- ovládací panely
- elektrorozvaděče
- jistící, spínací a ovládací prvky
- …a mnoho dalších

Naši technici mají bohaté zkušenosti v oboru, proto si můžete být jisti kvalitním, spolehlivým, profesionálním a hlavně rychlým servisem. Provádíme také modernizace obráběcích strojů. Zajistíme potřebné náhradní díly a příslušenství, na které se vztahuje roční záruka. Společnost BOSTEC je zkrátka poctivá firma, která svou práci provádí kvalitně. Přesvědčte se o tom i vy. Působíme v okolí Kroměříže a Holešova.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.stroje-bostec.cz/

352 zhlédnutí
Další PR články firmy